Junior účtovník

Fingo Services SK a.s.

Vajnorská 100/B, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiacvýsledná výška mesačnej mzdy závisí od skúseností a schopností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš tím hľadáme uchádzača na pozíciu junior účtovníka. Vašou úlohou bude kontrola a spracovanie dokladov a práca v účtovnom systéme Pohoda.

Presvedčte nás, že ste šikovný a pracovitý človek, ktorý vie byť prínosom pre tím. Odmenou vám bude okrem adekvátneho finančného ohodnotenia aj získanie nových skúseností, práca v príjemnom kolektíve, možnosť osobného aj kariérneho rozvoja a priestor na sebarealizáciu.

Vaše zodpovednosti budú zahŕňať:
- Samostatné riešenie bežných účtovných operácií v rámci podvojného účtovníctva v účtovnom programe Pohoda
- Vystavovanie faktúr
- Spracovanie pokladničných dokladov
- Spracovanie prijatých faktúr
- Spracovávanie podkladov pre senior účtovníka.
- Spracovanie prevodných príkazov a párovanie platieb na bankových výpisoch
- Scanovanie a archivácia dokumentov
- Spracovanie reportov podľa pokynov senior účtovníka

Dôležitá je samostatnosť, schopnosť učiť sa nové veci, riešiť problémy a pracovať v tíme.

Podmienkou je ovládanie účtovného programu Pohoda, základná znalosť podvojného účtovníctva, základná schopnosť práce s bežnými office nástrojmi (MS Office, Google Drive).

- možnosť realizácie vlastných návrhov
- príjemné pracovné prostredie
- zodpovedajúce mesačné finančné ohodnotenie na základe výkonu, bonusy
- multisport karta
- nadštandardné zabezpečenie v prípade zdravotných problémov
- notebook aj pre súkromné účely
- výhodné podmienky na finančné služby
- flexibilná pracovná doba
- možnosť pracovať z domu, alebo z nášho officu v BA

Z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov vyhovujúcich zadaným požiadavkám. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

POHODA (účtovníctvo) - Mierne pokročilý
Účtovníctvo - Mierne pokročilý
Google Drive - Základy
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosti a skúsenosti:
- schopnosť samostatne sa rozhodovať
- skúsenosť v oblasti účtovníctva

Osobnostné predpoklady:
- tímovosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť
- zodpovednosť
- organizovanosť
- proaktivita
- dôraz na výsledok

Vzhľadom na rozsiahlosť projektov hľadáme kandidáta s rôznymi znalosťami, ktoré sú výhodou, avšak nie je nutné, aby uchádzač spĺňal všetky súčasne.

FinGO.sk je najväčší digitálny maklér. Sme úspešná finančno-sprostredkovateľská spoločnosť postavená na princípe broker pool-u. Poskytujeme komplexné finančné služby a naši profesionálni makléri patria k najlepším na trhu. Za 6 rokov sme sa stali jedným z najväčších finančných sprostredkovateľov na slovenskom trhu a dlhodobo patríme k najrýchlejšie rastúcim spoločnostiam v tomto sektore. Opakovane sme sa stali tiež držiteľom titulu Superbrands.

Vďaka unikátnym technológiám prepájame klientov z online prostredia s celoslovenskou sieťou skúsených finančných sprostredkovateľov, aby sme tak priniesli každému klientovi jednoducho a rýchlo najvýhodnejšiu hypotéku, poistenie či investičný produkt.
Vo svojom portfóliu máme viac ako 50 produktových partnerov vrátane všetkých osvedčených bánk, poisťovní a investičných spoločností na trhu. Našich maklérov nájdete vo všetkých 79 okresoch Slovenska.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4364171  Dátum zverejnenia: 24.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac