Operations Management Specialist

Finest Europe Distribution, s. r. o.

Miesto práce
Bernolákovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 2 000 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu skúseného, technologicky zdatného a komunikatívneho kolegu/kolegyňu, ktorá preberie zodpovednosť za chod celej SK pobočky a jej administratívnej a RMA zložky. Pracovná náplň zahŕňa hlavne dohľad nad plnením firemných týždenných/mesačných/kvartálnych cieľov. Príprava a vedenie týždňových porád a dohľad nad chodom 2x eshop-u. (50%)

Druhá časť pracovnej náplne zastrešuje vystavovanie faktúr odberateľom a zákazníkom, vystavovanie dobropisov a evidencia nového tovaru na účtovný sklad. Potrebná kvalifikácia v systéme POHODA vítaná, v prípade nutnosti bude zabezpečená. (25%)

Tretia časť obsahuje kompletnú zodpovednosť za RMA oddelenie, evidencia reklamácii, komunikácia s dodávateľom a vytváranie reportov. (25%)

Po skúšobnej dobe pribudne aj štvrtá a posledná časť, ktorá bude obsahovať komunikáciu a zastrešenie značky MOSH pri výrobe a iné aktivity s tým spojené. Komunikácia je čisto v ENG jazyku s našou pobočkou v Hong Kong-u. Pozícia deputy director pri neprítomnosti CEO.

Ideálne hľadáme pracovný pomer na živnosť. Firemný smartphone a notebook samozrejmosťou. 20 dní plateného voľna a flexibilná pracovná doba included.

Informácie o výberovom konaní

Počet výberových kôl - 3

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Mac OS - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Základy
WordPress - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Znalosť AJ, dobré znalosti v MS Office. Samostatnosť a komunikatívnosť. Nakoľko celá firma funguje v Mac OS, skúsenosť s OSX a iOS vítaná.

Firma Finest Europe Distribution s.r.o. sa zaoberá sprostredkovaním, výrobou a dovozom tovaru z Ázie.
Na trhu pôsobí od roku 2013, kedy začala s výrobou a dovozom exkluzívneho mobilného príslušenstva pre dcérsku značku TGP, ktorá sa stala lídrom na trhu so svojími ochrannými sklami pre smartfóny a iné zariadenia. Výrobky našej ďalšej prívatnej značky Mosh môžete nájsť napríklad na e-shopoch Alza, Mall, alebo Amazon.
Po rokoch budovania obchodných vzťahov sme sa s našim obchodným partnerom v Číne rozhodli založiť pobočku v Hong Kongu – Remosh HK Ltd, ktorá zastrešuje výrobný a expedičný proces, kontrolu a dohľad nad výrobou. V súčastnosti etablujeme novú platformu importservis.sk, ktorý dokáže pomôcť začínajúcim, ako aj súčasným podnikom zabezpečiť výrobu a dovoz tovaru do Európy.
ID: 4021461  Dátum zverejnenia: 15.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac