Pracovník v stolárskej výrobe

FINES, a.s.

Miesto práce
Dolné Rudiny 1, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
6,5 EUR/hod.úkolová mzda (výška mzdy závisí od osobného výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca s ručným náradím (vŕtačka, uťahovačka, sponkovačka)
- výroba, montáž, popruhovanie a olep kostier, montáž roštov a pod.
- práca vhodná skôr pre mužov
- úkolová mzda + dochádzkový bonus + odmeny
- práca v jednozmennej prevádzke (6,00 - 14,00h)

- finančný príspevok na stravovanie - výber zo 6 jedál
- finančné zvýhodnenie pri nákupe výrobkov firmy FINES - až do výšky 50%
- finančná podpora pri kultúrnych a spoločenských akciách pracovného kolektívu
- program MULTISPORT

Všetky podrobné informácie o práci, pracovných a platových podmienkach vám poskytneme na osobnom stretnutí, ktoré si s vami dohodneme po zaslaní vášho životopisu na mail: [email protected]
Kontaktovaní budú len vyhovujúci kandidáti.
Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

drevárska výroba

Prax na pozícii/v oblasti

drevárska výroba výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť, spoľahlivosť, trpezlivosť

Firma FINES, a.s. je slovenská spoločnosť bez zahraničnej majetkovej účasti so sídlom a výrobou v Žiline. Na trhu pôsobíme nepretržite od roku 1992. V súčasnosti zamestnávame 180 zamestnancov. Od začiatku svojho fungovania sa venujeme výrobe, vývoju a predaju dreveného a čalúneného nábytku. Svoj sortiment predávame na území Slovenska a Čiech.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Sikora
E-mail: poslať životopis
ID: 4805617  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.