Mzdový účtovník / Personalista

FINES, a.s.

Miesto práce
Dolné Rudiny, 010 01 Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 150 EUR/mesiaczákladná mzda 1000,-€ + odmena 150€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa už teraz teší na prijatie nového kolegu, ktorý sa svojím pozitívnym a optimistickým prístupom rád stane súčasťou ekonomicko-personálneho oddelenia ako mzdový účtovník/personalista:
- komplexné spracovanie mzdovej agendy
- vykonávanie správy dát v personálno-mzdovom systéme
- elektronická komunikácia s inštitúciami /SP, ZP, DDP/
- príprava podkladov na ročné zúčtovanie dane z príjmov, daňové bonusy a p.
- poskytovanie konzultácie zamestnancom v personálnych a mzdových otázkach
- monitorovanie legislatívnych zmien

- školenia a vzdelávanie
- práca v príjemnom kolektíve
- možnosť odborného rastu
- stabilné pracovné miesto
- firemné akcie

Ak si neskúsený, ale rád sa vzdelávaš a učíš novým veciam, budeš u nás vítaný. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o túto pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov. Svoje životopisy, prípadne motivačné listy zasielajte na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, personalistika, mzdy

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Karat - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

personalistika a mzdy výhodou

Počet rokov praxe

2

- samostatnosť
- precíznosť a zodpovednosť
- flexibilita
- komunikatívnosť
- aktívny prístup k práci
- tímový hráč
- ochota priebežne sa vzdelávať

Firma FINES, a.s. je slovenská spoločnosť bez zahraničnej majetkovej účasti so sídlom a výrobou v Žiline. Na trhu pôsobíme nepretržite od roku 1992. V súčasnosti zamestnávame 180 zamestnancov. Od začiatku svojho fungovania sa venujeme výrobe, vývoju a predaju dreveného a čalúneného nábytku. Svoj sortiment predávame na území Slovenska a Čiech.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4782050  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac