Chyžná

Finerg International, s.r.o.

Miesto práce
Stará Lesná, Vysoké Tatry
Termín nástupu
06.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
508€ +10% výkonnostná odmena + zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva čistiace a upratovacie práce pomocou čistiacich prostriedkov a nástrojov v priestoroch hotela. Zabezpečuje hygienický štandard na prevádzkach.

Zľava na kúpu vybraných služieb a produktov v hoteli
2x mesačne masáž vyškolenou terapeutkou

Nástup ihneď. Životopisy posielajte na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pracovitosť, zodpovednosť

Hotel Lesná**** Superior v obci Stará Lesná, v podhorí Vysokých Tatier, je oázou relaxu so štýlovým ubytovaním, unikátnym wellness a prvým, jediným Spa by L´Occitane na Slovensku, vychýrenou kuchyňou a najmä osobným prístupom k hosťom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3427757  Dátum zverejnenia: 21.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 508€ +10% výkonnostná odmena + zákonné príplatky