Specialista strategického nákupu a marketingu

Fine Pack s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost Fine Pack, s. r. o. je mladou a inovativní společností zabývající se výrobou a distribucí zakázkových reklamních tašek a obalových materiálů pro největší evropské společnosti. Vzhledem k našemu rychlému rozvoji a průlomové činnosti, hledáme nového parťáka do našich řad. Osobní drive, ambice chuť našich zaměstnanců se posouvat jsou pro nás stejně důležité, jako předchozí vzdělání a zkušenosti.

Náplň:

  • Efektivní spolupráce s obchodním týmem na řešení jednotlivých zakázek
  • Monitoring a správa dodavatelů
  • Aktivní vyhledávání nových dodavatelských řetězců
  • Komunikace a vyjednávání s klíčovými dodavateli
  • Tvorba a implementace vlastních marketingových kampaní
  • Sledování trhu a návrhy změn
  • Podpora brandu, značky, produktu a PR

Požadujeme:

  • Schopnost týmové práce a samostatného rozhodování
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Ochota učit se novým věcem
  • Otevřenost k novým nápadům, inovacím a změnám
  • Středně pokročilá znalost AJ (B2)
  • Znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:

  • Motivující finanční ohodnocení – fixní + variabilní složka
  • Zázemí rychle se rozvíjející společnosti
  • Příjemné prostředí Záběhlického zámku
  • Vysokou míru flexibility
  • Přátelský, mladý a profesionální kolektiv

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3173607  Dátum zverejnenia: 29.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.