Manažér distribučnej siete pre novú značku produktov z oblasti obnoviteľných zdrojov

FINE ENERGY s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacpo skúšobnej dobe k základnej odmene ohodnotenie podľa výkonu/obratu/tržieb/úspešnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Budovanie a rozširovanie distribučnej siete pre novú zahraničnú značku produktov (elektroenergetika, fotovoltaika) v 3 krajinách - Slovensko, Česká republika, Maďarsko
- Budovanie pracovného tímu
- Hľadanie nových možností uplatnenia na trhu
- Príprava a prezentácia kalkulácií a cenových ponúk
- Komunikácia s dodávateľom a odberateľmi
- Monitoring trhu a sledovanie konkurencie
- Starostlivosť o existujúcich obchodných partnerov
- Reporting výsledkov na týždennej báze

- Možnosť sebarealizácie v procese vytvárania novej distribučnej štruktúry
- Atraktívne ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov
- Možnosti rozvoja a rastu
- Práca v zaujímavom a príjemnom kolektíve

Svoje životopisy prosím posielajte na adresu [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný manažér, Manažér v oblasti elektrotechniky

Počet rokov praxe

5

- manažérske skúsenosti v oblasti elektrotechniky + technická zdatnosť v tejto oblasti je nevyhnutná
- skúsenosti na obchodnej pozícii
- skúsenosti s tvorbou distribučnej siete
- dynamický a proaktívny prístup
- aktívne ovládanie anglického a maďarského jazyka
- dobré plánovanie, organizácia a komunikácia
- ochota cestovať
- flexibilita
- schopnosť operatívne reagovať
- práca s PC

Spoločnosť sa zaoberá obchodnou činnosťou v oblasti obnoviteľných zdrojov - solárnych panelov, tepelných čerpadiel, klimatizačnej a chladiarenskej techniky.
ID: 4709786  Dátum zverejnenia: 22.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac