Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Manažér obchodnej skupiny Fincentrum a.s.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Odmena
1 000 - 2 000 EUR/mesiac(1 000 EUR Fix) + 1000 EUR pohyblivá zložka
plný úväzok
Kontakt
Michal Faltičko

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Vás práca s ľuďmi? Túžite po kariére skutočného manažéra? Staňte sa súčasťou unikátneho projektu “Built-up“ a za 12 mesiacov ním môžete byť.

Projekt “Built-up“ spoločnosti Fincentrum a.s. je určený pre ambicióznych ľudí, ktorí vedia motivovať ľudí a pomáhajú im rásť.

V rámci projektu sa oboznámite s princípmi práce úspešného manažéra, postupmi efektívneho time manažmentu, naučíme Vás plánovať a dosahovať stanovené ciele. Počas vzdelávania Váš čaká atraktívne ohodnotenie a perspektíva kariérneho rastu. Po úspešnom zavŕšení vzdelávania máte možnosť uplatnenia sa na pozíciách stredného až vyššieho manažmentu v spoločnosti Fincentrum a.s.

Čo vám ponúkame?

• jedinečná možnosť stať sa členom manažmentu úspešnej spoločnosti
• perspektíva dlhodobého pracovného zázemia a kariéry
• možnosť profesijného rozvoja a osobnostného rastu
• absolvovanie bezkonkurenčného vzdelávacieho programu
• firemné akcie a teambuildingy
• pohyblivá pracovná doba
• home office

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a naša ponuka Vás zaujala, zašlite nám svoje CV kliknutím na "poslať spoločnosti životopis". Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom za zaslanie životopisov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Program je náročný a výhodou záujemcu o voľnú pozíciu sú:
obchodnícke zručnosti
skúsenosti s vedením tímu
proaktívny prístup
samostatnosť v riešení pracovných úloh
tímová orientácia
ambicióznosť a cieľavedomosť.
rýchle osvojovanie poznatkov
efektívne zvládanie stresových situácii
analytické zručnosti a dobré komunikačné schopnosti.

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Faltičko
E-mail: poslať životopis
ID: 3859865  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac