Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Právnik junior

Miesto práce
Mlynské Nivy 49, Bratislava
Odmena
od 1 000 Eur v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača o zamestnanie
plný úväzok
Kontakt
Michal Faltičko
Termín nástupu
01.02.2019

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Denné právne poradenstvo – podpora jednotlivým oddeleniam a podpora siete
• Vypracovávanie jednoduchých právnych stanovísk
• Monitorovanie legislatívnych zmien a príprava jednoduchých analýz
• Podpora oddelenia Digital pri spúšťaní nových online projektov
• Príprava zmluvnej dokumentácie a reportov ochranných známok
• Vykonávanie administratívnych činností a spracovávanie podkladov k vymáhaniu
pohľadávok
• Právna podpora pri riešení sťažností a komunikácia s orgánmi verejnej správy.

Čo vám ponúkame?

• Zázemie silnej a úspešnej spoločnosti na finančnom trhu
• Možnosť sebarealizácie, osobnostného a kariérneho rastu
• Príjemné pracovné prostredie
• Možnosť účasti na školeniach
• Možnosť účasti na športových a kultúrnych aktivitách.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Expert

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Prax v právnej oblasti je výhodou
• Precíznosť, spoľahlivosť a komunikatívnosť
• Schopnosť pracovať v tíme, lojalita
• Zodpovednosť a samostatnosť
• Záujem o digitálne technológie
• Aktívny prístup k práci, časová flexibilita.

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Michal Faltičko
E-mail: poslať životopis
ID: 3514177  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1 000 Eur v závislosti od skúseností a znalostí uchádzača o zamestnanie