Junior investičný sprostredkovateľ

Fincentrum a.s.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - pohyblivá zložka podľa výkonu, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká:
- Aktívna akvizícia klientov a následná starostlivosť o kmeň klientov
- Kompletná analýza aktuálnej životnej situácie klienta
- Práca s databázou klientov
- Tvorba a prezentácia finančného plánu v teame profesionálov
- Aktívna spolupráca v kolektíve
- Administrácia súvisiaca s uzatvorením zmlúv
- Možnosť rýchleho kariérneho rastu a zaujímavý systém bonusového ohodnotenia

Čo Vám ponúkame my:
Naša finančne veľmi silná spoločnosť Vám ponúka komplexné 30 dňové zaškolenie profesionálmi s dlhoročnou praxou a následné pravidelné efektívne vzdelávanie. Benefity sú doplnené o výhodný operatívny leasing, zvýhodnené volania v Telekome a celoročné zľavy na dovolenky. Neobídu Vás dve firemné akcie do roka, pri splnení výsledkov naviac skvelé dovolenky plné nezabudnuteľných zážitkov.
Nazrite na http://jurajporubcan.sk/ získajte viac informácií o našom businesse.

Informácie o výberovom konaní

Ponuka platí pre všetky regióny SK

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aký ste:
Ste proaktívna osoba s organizačnými schopnosťami, ktorá je otvorená životným výzvam a predovšetkým ju zaujíma svet bankovníctva a financií. Baví Vás práca s ľuďmi, pracujete samostatne a máte skvelé komunikačné schopnosti. Cit pre čísla, logické a analytické myslenie zaokrúhľujú Váš profil. K tomu ovládate základy MS Office a preferujete flexibilný pracovný čas. Korešponduje tento profil s tým Vaším? Ak áno, neváhajte nám poslať Váš životopis ešte dnes!

Spoločnosť Fincentrum pôsobí od roku 2000 v Českej republike a od roku 2007 na Slovensku. Patrí medzi trojicu najvýznamnejších finančno- sprostredkovateľských spoločností s viac ako 750 finančnými sprostredkovateľmi a centrálou, ktorá poskytuje podporu obchodnej sieti.
Fincentrum organizuje rôzne spoločenské akcie, medzi najvýznamnejšie z nich patrí analýza slovenského investičného trhu Investícia roka, ktorú vyhlasuje v spolupráci s odborným ekonomickým mesačníkom Forbes a akcia Hypotéka roka, organizovaná v spolupráci s odborným týždenníkom TREND.
Ďalšou významnou udalosťou spoločnosti je podpora jedného z najvýznamnejších podujatí na Slovensku, a to akcie TREND TOP, kde je Fincentrum exkluzívnym partnerom kategórie Banka roka. Spoločnosť Fincentrum prevádzkuje na Slovensku odborný portál www.investujeme.sk, ktorý pravidelne prináša čitateľom novinky zo sveta investícií a financií a prehlbuje odborné vedomosti nielen finančným sprostredkovateľom, ale aj bežným čitateľom.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov ako aj práva dotknutých osôb sú uvedené na webovej stránke spoločnosti Fincentrum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mlynské Nivy 49/II. 16920
821 09 Bratislava
ID: 3467703   Dátum zverejnenia: 10.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - pohyblivá zložka podľa výkonu, odmeny