Pomáhame ľuďom žiť život podľa vlastných predstáv

Poisťovníctvo - produktový špecialista/analytik

Miesto práce
Mlynské nivy, Bratislava
Odmena
1 500 EUR/mesiacOd 1500€ brutto, finálna dohoda o výške mzdy sa bude výrazne odvíjať od kvalifikácie a praxe kandidáta.
plný úväzok
Kontakt
JUDr. Zuzana Faltičková
Termín nástupu
dohodou

Pridajte sa k spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s., ktorá je súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life. Tá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete viac ako 160 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv.

Šanca pre všetkých, ktorí chcú byť úspešní

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu schopného človeka, ktorému je blízka znalosť poistných (prípadne aj bankových) produktov, a je schopný vytvoriť a prezentovať (relatívne jednoduché) produktovo-obchodné analýzy.
Nie je nevyhnutne nutné mať dlhoročné skúsenosti či vedieť poučky a definície z pamäti, skôr je dôležité kontextuálne myslenie, chuť učiť sa a schopnosť potrebné informácie si z rôznych zdrojov získať/dohľadať.

Hlavnou náplňou práce bude:
- správa existujúcich a príprava nových produktových analýz
- príprava obchodno-analytických (PowerPoint) prezentácii a podkladov
- podpora predaja v obchodnej sieti, formou školení a prezentácii výsledkov analýz
- súčinnosť pri rozvoji interných systémov (napr. online vzdelávanie)
- občasné spracovanie zaujímavých tém či noviniek do formy jednoduchého a stručného článku (blog postu) alebo príspevku na sociálne siete
- možnosť (nie povinnosť) učiť sa moderné technológie ako SQL, Power BI, Python

Čo vám ponúkame?

- možnosť učiť sa moderné a často využívané technológie
- ročné odmeňovanie
- vynikajúci kolektív, teambuildingy, kongresy spoločnosti
- finančný príspevok na stravovanie
- Swiss Life Select benefitný program

Ak Vás naša ponuka zaujala, radi sa s Vami stretneme s pri kávičke alebo čaji a porozprávame sa o Vašich skúsenostiach, predstave o práci a zároveň Vám predstavíme bližšie našu spoločnosť, víziu, poslanie a pracovnú pozíciu.
Zašlite nám na nižšie uvedenú adresu životopis a motivačný list.
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Poisťovníctvo, bankovníctvo, investície, finančné sprostredkovanie

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívneho človeka, ktorý nemá problém s prezentovaním, chce pracovať s informáciami a dátami, je samostatný, má otvorenú myseľ a rád sa učí nové veci.

Pridajte sa k nám v spoločnosti Swiss Life Select Slovensko, a.s. Sme súčasťou švajčiarskej skupiny Swiss Life, ktorá privátnej a firemnej klientele poskytuje špecializované finančné služby po celom svete už viac ako 165 rokov. Chceme, aby naši klienti i spolupracovníci viedli vďaka Swiss Life Select súkromný a profesijný život podľa vlastných predstáv. Naštartujte kariéru u nás, spolupracujte so skúsenými odborníkmi a získavajte praktické skúsenosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Zuzana Faltičková
E-mail: poslať životopis
ID: 3280885  Dátum zverejnenia: 29.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac