Asistent prevádzky /Recepčná

Fincentrum a.s.

Miesto práce
Mlynské Nivy 49, Bratislava
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Príprava zasadačiek, evidovanie obsadenosti zasadačiek, Starostlivosť o návštevy
o Skladové hospodárstvo, aktualizácia tlačív od inštitúcií, ich evidencia
o 2x ročne inventúra skladu
o Spracovanie a odoslanie ponúk, objednávok
o Koordinácia prijímania a odosielania zásielok prostredníctvom kuriérskych služieb
o Objednávanie kancelárskych potrieb
o Administratívna výpomoc a podpora oddeleniam v rámci spoločnosti, Príjem,
triedenie a evidencia poštových zásielok, výdaj/preposielanie zásielok a firemnej
pošty
o Práca s interným administratívnym systémom spoločnosti

- Práca pre trhovú jednotku v sprostredkovaní hypoték
- Práca v mladom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve
- Ponúkame zaujímavú a zodpovednú prácu
- Stabilné miesto v rámci rozvíjajúcej sa spoločnosti
- Možnosť účasti na športových a kultúrnych aktivitách

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú stanovené kritériá, budú pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Strojopis - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Aktívny prístup k práci, časová flexibilita
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Schopnosť samostatne riešiť problémy
- Schopnosť pracovať v tíme, lojalita

Spoločnosť Fincentrum pôsobí od roku 2000 v Českej republike a od roku 2007 na Slovensku. Patrí medzi trojicu najvýznamnejších finančno- sprostredkovateľských spoločností s viac ako 750 finančnými sprostredkovateľmi a centrálou, ktorá poskytuje podporu obchodnej sieti.
Fincentrum organizuje rôzne spoločenské akcie, medzi najvýznamnejšie z nich patrí analýza slovenského investičného trhu Investícia roka, ktorú vyhlasuje v spolupráci s odborným ekonomickým mesačníkom Forbes a akcia Hypotéka roka, organizovaná v spolupráci s odborným týždenníkom TREND.
Ďalšou významnou udalosťou spoločnosti je podpora jedného z najvýznamnejších podujatí na Slovensku, a to akcie TREND TOP, kde je Fincentrum exkluzívnym partnerom kategórie Banka roka. Spoločnosť Fincentrum prevádzkuje na Slovensku odborný portál www.investujeme.sk, ktorý pravidelne prináša čitateľom novinky zo sveta investícií a financií a prehlbuje odborné vedomosti nielen finančným sprostredkovateľom, ale aj bežným čitateľom.
Bližšie informácie ohľadne spracúvania osobných údajov ako aj práva dotknutých osôb sú uvedené na webovej stránke spoločnosti Fincentrum.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Mlynské Nivy 49
821 09 Bratislava
ID: 3280885   Dátum zverejnenia: 8.1.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou