Join us to launch Finax services in Romania - Business Development Specialist

Finax, o.c.p., a. s.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
By agreement
1 500 EUR/mesiacfrom 1500 € depending on experience and seniority

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do you like a challenge? Then we'll give you one. Come with us to launch our services in Romania and build the Finax brand there.

We are looking for a colleague who will bring fair and easy passive investing services to Romanians. For this you need to be proactive, be a fan of passive investing and know the Romanian market well. We will give you everything else.

Your job description:

  • creating blogs, webinars, podcasts and tons of content in the field of investing and personal finance, with the goal to increase the financial literacy among clients and prospective clients
  • increasing our brand recognition by attending conferences, events as a speaker, host or guest of e.g. panel discussions​
  • ​communication with clients while presenting our products and answering client‘s questions, ensuring customer care on a highly professional level (no cold calls)
  • taking care of day-to-day communication with clients, preparing podcasts and webinars
  • other activities in the field of business development and sales support

  • Multisport
  • Sick Days
  • Discounts on Finax services
  • Development activities
  • Flexible working hours, possibility to work from home

Informácie o výberovom konaní

We will contact all applicants within 7 working days.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Business Development

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Rumunský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Prinášame férovosť do sveta financií a vytvárame lepšiu budúcnosť pre finančne zabezpečený život bez stresu.

Misiou Finaxu je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení. Programom finančného vzdelávania sa snažíme zvyšovať finančnú gramotnosť občanov a rovnako ich inšpirovať v tom, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Ako prv‎ý sme priniesli tzv. robo-advisor platformu, (automatizované online finančné poradenstvo), nielen na Slovensko a Poľsko, ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe a približujeme investovanie ľuďom.
Sme prvá finančná inštitúcia v EÚ, ktorá získala licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne spravujeme majetok v hodnote takmer 600 mil. eur pre viac ako 60 000 klientov v piatich krajinách a plánujeme expanziu aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Matejíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4798020  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac