Wealth Manager

Finax, o.c.p., a. s.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 600 EUR/mesiacod 1 600 EUR + v závislosti od skúseností + provízie (atraktívna variabilná zložka, ktorá sa v priemere bude pohybovať od 300 EUR/mesačne vyššie, v závislosti na tvojej aktivite)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prišiel čas zmeniť zaužívané postupy a procesy pre privátnych klientov. Tak, ako sme urobili prelom v segmente retailových klientov, sme začali tvoriť pridanú hodnotu aj pre privátnych klientov.

Budeš sa podieľať na tvorbe férových, jednoduchých a inovatívnych riešení a budeš pomáhať privátnym klientom so správou ich majetku.

Koho hľadáme:

Autentického kolegu, ktorý má skúsenosti s komunikáciou s klientmi, s predajom služieb a starostlivosťou o klientov.

Môžeš zmeniť vnímanie a názor klientov na zhodnocovanie majetku a ak budeš chcieť, môžeš aktívne prispievať cez naše Finax blogy, webináre alebo podcasty.

Wealth manager je zodpovedný za:

• starostlivosť o existujúce portfólio klientov a udržiavanie nadštandardných vzťahov
• poskytovanie všeobecného poradenstva
• komunikáciu stavu investičného portfólia a situácie na finančných trhoch
• aktívnu akvizičnú činnosť

Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov do 7 pracovných dní od reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• reálnu skúsenosť ako obchodník/account manager
• skúsenosti na pozícii privátny bankár, osobný bankár alebo investičný poradca min. 2 roky - výhodou
• znalosť problematiky finančných trhov a finančných produktov - výhodou
• precíznosť, schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií, samostatnosť
• proklientské vystupovanie

Sme obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Prinášame férovosť do sveta financií a vytvárame lepšiu budúcnosť pre finančne zabezpečený život bez stresu.

Misiou Finaxu je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení. Programom finančného vzdelávania sa snažíme zvyšovať finančnú gramotnosť občanov a rovnako ich inšpirovať v tom, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Ako prv‎ý sme priniesli tzv. robo-advisor platformu, (automatizované online finančné poradenstvo), nielen na Slovensko a Poľsko, ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe a približujeme investovanie ľuďom.
Sme prvá finančná inštitúcia v EÚ, ktorá získala licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne spravujeme majetok v hodnote takmer 600 mil. eur pre viac ako 60 000 klientov v piatich krajinách a plánujeme expanziu aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Diana Kubrická
E-mail: poslať životopis
ID: 4778224  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac