HR Asistent/ka

Finax, o.c.p., a. s.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš popri škole flexibilnú brigádu a máš záujem práve o skúsenosť zo sveta HR?

Teraz je tu šanca, vďaka ktorej budeš mať možnosť vyskúšať si rôzne HR aktivity a zároveň sa stať súčasťou Finax tímu, ktorého posolstvom je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení a zvyšovať ich finančnú gramotnosť.

Ty môžeš byť súčasťou tejto skvelej misie a podporiť ju týmito aktivitami:

• Administratívna podpora People oddelenia – skenovanie, zakladanie, vedenie HR agendy;
• Výpomoc s náborom nových Finaxákov - selekcia CV, telefonický predvýber, organizácia pohovorov;
• Výpomoc pri onboardingu a offboardingu;
• Participácia na rôznych HR projektoch a organizovaní firemný‎ch eventov, ktoré našim kolegom budú spríjemňovať ich Finax experience.

• Multisport
• Zľavy na produkty Finaxu
• Vzdelávacie a rozvojové aktivity
• Celofiremné a tímové teambuildingy
• Kalčeto a šípky v office
• Príspevok na investičný účet vo Finaxe pri udalosti okrúhlych narodenín

Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov do 7 pracovných dní od reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Očakávame spoľahlivosť, systematickosť, proaktivitu, prozákaznícku komunikáciu a zvedavosť, resp. chuť učiť sa nové veci.

A keďže sme firma s medzinárodným pôsobením, potrebujeme, aby tvoja angličtina bola aspoň na B1-B2 úrovni.

Skúsenosť z podobného segmentu radi uvítame, ale dôležitá je osobnosť a tvoj prístup.

My ťa ostatným prevedieme a naučíme. :)

Sme obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Prinášame férovosť do sveta financií a vytvárame lepšiu budúcnosť pre finančne zabezpečený život bez stresu.

Misiou Finaxu je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení. Programom finančného vzdelávania sa snažíme zvyšovať finančnú gramotnosť občanov a rovnako ich inšpirovať v tom, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Ako prv‎ý sme priniesli tzv. robo-advisor platformu, (automatizované online finančné poradenstvo), nielen na Slovensko a Poľsko, ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe a približujeme investovanie ľuďom.
Sme prvá finančná inštitúcia v EÚ, ktorá získala licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne spravujeme majetok v hodnote takmer 600 mil. eur pre viac ako 60 000 klientov v piatich krajinách a plánujeme expanziu aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4773344  Dátum zverejnenia: 29.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.