Business Development Executive - PEPP

Finax, o.c.p., a. s.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacMzda je rozložená na fixnú a variabilnú zložku, pričom fixná zložka mzdy je minimálne 2000 € a finálna výška mzdy bude dohodnutá podľa seniority a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poď s nami meniť trh a inovovať segment investovania na dôchodok.

Ako prvá finančná inštitúcia v EÚ sme získali licenciu na poskytovanie celoeurópskeho investičného produktu PEPP - obdoba III.piliera. Dnes sme stále jediným poskytovateľom tohto produktu a to už na Slovensku, v Chorvátsku, Českej republike a aj v Poľsku.

Tvojou úlohou bude prinášanie témy finančného wellnessu na trh, medzi zamestnávateľov. Nadväzovanie spolupráce a starostlivosť o existujúcich zákazníkov, ktorí sú v centre nášho záujmu. Ak ti je téma investovania a zvyšovania finančnej gramotnosti blízka, si náš človek.

Pracovná náplň :

  • Analýza a zisťovanie potrieb zákazníkov - B2B segment
  • Vedenie vznikajúceho tímu
  • Budovanie obchodných vzťahov, starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových firemných partnerov
  • Návšteva klientov, osobné obchodné stretnutia, uzatváranie zmlúv
  • Účasť na tendroch, príprava tendrovej dokumentácie, príprava cenových ponúk, prezentácií, zmlúv a pod.
  • Účasť na konferenciách, informačné a propagačné aktivity podporujúce predaj
  • Tvorba blogov, webinárov alebo podcastov na podporu zvyšovania finančnej gramotnosti
  • Aktívna participácia pri podpore PEPPu v našom medzinárodnom tíme
  • Monitorovanie konkurenčného prostredia, prieskum trhu
  • Príprava pravidelných reportov, sledovanie zmien v legislatíve

  • Multisport
  • Sick Days
  • Zľavy na produkty Finaxu
  • Vzdelávacie a rozvojové aktivity
  • Zmysluplná práca vo firme, pre ktorú je záujem klienta naozaj prvoradý
  • Flexibilný pracovný čas, možnosť práce z domu
  • Zdieľaný služobný automobil na firemné účely
  • Super priestory v Rosume s možnosťou parkovania

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme všetkých uchádzačov do 7 pracových dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

Počet rokov praxe

3

Sme obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Prinášame férovosť do sveta financií a vytvárame lepšiu budúcnosť pre finančne zabezpečený život bez stresu.

Misiou Finaxu je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení. Programom finančného vzdelávania sa snažíme zvyšovať finančnú gramotnosť občanov a rovnako ich inšpirovať v tom, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Ako prv‎ý sme priniesli tzv. robo-advisor platformu, (automatizované online finančné poradenstvo), nielen na Slovensko a Poľsko, ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe a približujeme investovanie ľuďom.
Sme prvá finančná inštitúcia v EÚ, ktorá získala licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne spravujeme majetok v hodnote takmer 600 mil. eur pre viac ako 60 000 klientov v piatich krajinách a plánujeme expanziu aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4674585  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac