Recepčná/ý vo Finaxe (brigáda pre VŠ študentov/tky)

Finax, o.c.p., a. s.

Miesto práce
Bajkalská 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.1.2023
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu internú recepciu prijmeme novú kolegyňu/kolegu, ktorá/ý má záujem získať administratívne skúsenosti z dynamického prostredia fintech start-upu.

Hlavnou náplňou práce bude:
- zodpovednosť za kontinuálny chod recepcie
- uvádzanie návštev a zabezpečovanie ich komfortu (občerstvenie)
- starostlivosť o zasadacie miestnosti
- vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie
- preberanie a spracovanie došlej a odchádzajúcej pošty, jej evidencia a rozdeľovanie
- administratíva spojená s chodom recepcie

Podpora Back office:
- administratívna podpora Back office oddelenia
- spracovanie klientskej dokumentácie
- kontrolné činnosti, archivácia, reporty

Pracovná doba na recepcií je pondelok až piatok 9:00 – 17:00.

- príležitosť získať pracovné skúsenosti v prostredí úspešného a obľúbeného fintech start-upu
- možnosť dlhodobej spolupráce
- investičný účet vo Finaxe so zamestnaneckými výhodami
- Multisport karta
- firemné akcie

Ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti, kontaktovať a následne na osobný pohovor budeme pozývať iba tých uchádzačov/ky, ktorí/é budú spĺňať nami zadané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- štatút VŠ študenta/-tky dennej formy štúdia
- flexibilita pracovať prezenčne 20 hod. týždenne v pracovných dňoch
- príjemné, reprezentatívne vystupovanie
- precíznosť, zodpovednosť
- dobré organizačné zručnosti
- komunikatívnosť, ústretovosť
- aktívna znalosť angličtiny (B2-C1)
- znalosť rumunského jazyka je veľkou výhodou

Sme obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Prinášame férovosť do sveta financií a vytvárame lepšiu budúcnosť pre finančne zabezpečený život bez stresu.

Misiou Finaxu je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení. Programom finančného vzdelávania sa snažíme zvyšovať finančnú gramotnosť občanov a rovnako ich inšpirovať v tom, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Ako prv‎ý sme priniesli tzv. robo-advisor platformu, (automatizované online finančné poradenstvo), nielen na Slovensko a Poľsko, ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe a približujeme investovanie ľuďom.
Sme prvá finančná inštitúcia v EÚ, ktorá získala licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne spravujeme majetok v hodnote takmer 600 mil. eur pre viac ako 60 000 klientov v piatich krajinách a plánujeme expanziu aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4477373  Dátum zverejnenia: 2.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.