Junior IT/Data analyst (student)

Finax, o.c.p., a. s.

ROSUM, Bajkalská, Ružinov, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Mzda sa bude odvíjať od znalostí a schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Finax je mladá dynamická firma, ktorá sa neustále snaží prekvapovať Slovákov a klientov v okolitých krajinách svojimi technologickými novinkami, ktoré ľuďom prinášajú skutočnú hodnotu v podobe jednoduchého a efektívneho investovania s nízkymi poplatkami.

Vo Finaxe vieme, že silné a robustné IT systémy sú základným pilierom úspešnej firmy. Tak isto nám záleží na tom, aby naši klienti mali čo najlepšie skúsenosti s našimi produktami. Preto v našom IT teame každý deň hľadáme spôsoby, ako zjednodušovať, zlepšovať a automatizovať činnosti a funkcie, s ktorými sa naši zákazníci denno-denne stretávajú.

Pod našu správu patrí Finax Web, mobilná aplikácia, databázy, v ktorých držíme zákaznícke a obchodné dáta, ale aj plno ďalších doplnkových systémov, s ktorými pracujeme.

Tentokrát na naše IT oddelenie hľadáme šikovného študenta/-ku, ktorý/-á nám pomôže pracovať s dátami, analyzovať potreby interných aj externých zákazníkov a na základe toho pripraviť riešenie pre ich potreby. Hľadáme človeka s citom pre detail, s láskou k dátam, a ochotou učiť sa a pracovať v neustále meniacom sa prostredí. Programátorske zázemie a orientácia v IT prostredí je výhodou.

Hlavná náplň práce:
- Práca s dátami, údržba a úprava existujúcich databáz
- Testovanie nových features v existujúcich a nových produktoch
- Integrácie rôznych IT systémov
- Komunikácia s internými tímami a zber požiadaviek
- Príprava reportov na základe požiadaviek

Doplnkové práce:
- Vytváranie jednoduchých skriptov
- Výpomoc pri spravovaní interného hardvéru
- Dokumentácia existujúcich a nových systémov

- byť súčasťou úspešného start-upu
- možnosť dynamického kariérneho rastu
- možnosť pracovať z domu
- Multisport karta
- investičný účet vo Finaxe so zamestnaneckými výhodami

Informácie o výberovom konaní

Zašlite nám prosím Váš štrukturovaný životopis.

Priebežne budeme reagovať na vaše životopisy a určovať termíny pohovorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT, Data science

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky:
- Hľadáme študenta/-ku s IT, technickým alebo matematickým zameraním
- Všetko potrebné Ťa naučíme, ale vyžadujeme ochotu a snahu učiť sa

Výhody:
- Základné znalosti SQL, práca s databázami
- Znalosti HTML/JS/CSS
- Základy scriptovacích jazykov ako napr. NodeJS, Python, Go
- Znalosť Windows Power Shell
- Znalosť nástroja Exponea (Bloomreach)
- Akékoľvek iné IT znalosti výhodou (napr. Konfigurácia Windows serveru, IT security, REST API)

Sme obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Prinášame férovosť do sveta financií a vytvárame lepšiu budúcnosť pre finančne zabezpečený život bez stresu.

Misiou Finaxu je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení. Programom finančného vzdelávania sa snažíme zvyšovať finančnú gramotnosť občanov a rovnako ich inšpirovať v tom, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Ako prv‎ý sme priniesli tzv. robo-advisor platformu, (automatizované online finančné poradenstvo), nielen na Slovensko a Poľsko, ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe a približujeme investovanie ľuďom.
Sme prvá finančná inštitúcia v EÚ, ktorá získala licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne spravujeme majetok v hodnote takmer 600 mil. eur pre viac ako 60 000 klientov v piatich krajinách a plánujeme expanziu aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4201218  Dátum zverejnenia: 11.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.