Social media marketer - študent /študentka

Finax, o.c.p., a. s.

Miesto práce
ROSUM, Bajkalská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príď nabrať prax z online marketingu do najlepšieho slovenského fintech start-upu roka 2019. Budeš spravovať sociálne siete - Facebook, Instagram, YouTube, tvoriť podcasty, pripravovať webináre, spúšťať kampane a zapojíme ťa aj do vytvárania zaujímavého obsahu.

Dlhodobá brigáda s flexibilným pracovným časom (ideálne na 20 hodín týždenne).
V prípade potreby je možný aj občasný home-office.

Ak máš prax, k štrukturovanému životopisu nám zašli odkaz na ukážku tvojej práce. Môže ísť o vytvorené bannery, spravované stránky na sociálnych sieťach, vlastný youtube kanál, videá, ktoré si editoval a podobne.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing, financie (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Adobe Premiere Pro - Mierne pokročilý

Požiadavkou na študenta je dobrý štylistický prejav, cit pre detaily, nadšenie pre online marketing, kreativita, chuť učiť sa a sledovať trendy.

Výhodou je prax v oblasti online marketingu a znalosť niektorého z cudzích jazykov: poľský, maďarský, český (ako materinský jazyk), chorvátsky.

Sme obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Prinášame férovosť do sveta financií a vytvárame lepšiu budúcnosť pre finančne zabezpečený život bez stresu.

Misiou Finaxu je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení. Programom finančného vzdelávania sa snažíme zvyšovať finančnú gramotnosť občanov a rovnako ich inšpirovať v tom, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Ako prv‎ý sme priniesli tzv. robo-advisor platformu, (automatizované online finančné poradenstvo), nielen na Slovensko a Poľsko, ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe a približujeme investovanie ľuďom.
Sme prvá finančná inštitúcia v EÚ, ktorá získala licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne spravujeme majetok v hodnote takmer 600 mil. eur pre viac ako 60 000 klientov v piatich krajinách a plánujeme expanziu aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3930830  Dátum zverejnenia: 11.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.