Špecialista podpory zákazníkov a finančných agentov

Finax, o.c.p., a. s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiacFinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta. Bonusy na základe výsledkov spoločnosti a osobného výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodník s cennými papiermi hľadá do svojho tímu zamestnanca na oddelenie podpory zákazníkov a finančných agentov.

Hľadáme nového kolegu či kolegyňu na pozíciu, ktorá zabezpečuje a vykonáva:

• komunikáciu a starostlivosť o klientov
• riešenie požiadaviek finančných agentov, produktové školenia
• návrhy na zlepšovanie a automatizáciu interných procesov
• vedenie bežnej administratívy súvisiacej s pridelenou agendou

• možnosť dlhodobo pracovať z domu
• investičný účet vo Finaxe so zamestnaneckými výhodami

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• záujem o finančné trhy a investovanie
• dobré komunikačné a organizačné schopnosti, zodpovedný prístup k práci
• precíznosť, operatívnosť, schopnosť absorbovať veľké množstvo informácií, samostatnosť
• príjemné vystupovanie
• znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou (poľština, maďarčina, chorvátčina)

Sme obchodník s cennými papiermi licencovaný Národnou bankou Slovenska. Prinášame férovosť do sveta financií a vytvárame lepšiu budúcnosť pre finančne zabezpečený život bez stresu.

Misiou Finaxu je sprevádzať ľudí na ich finančnej ceste prostredníctvom férových, jednoduchých a inovatívnych riešení. Programom finančného vzdelávania sa snažíme zvyšovať finančnú gramotnosť občanov a rovnako ich inšpirovať v tom, ako správne investovať, ako zvýšiť príjmy z úspor, finančne plánovať či neplatiť dane tam, kde nemusia.

Ako prv‎ý sme priniesli tzv. robo-advisor platformu, (automatizované online finančné poradenstvo), nielen na Slovensko a Poľsko, ale aj na ďalšie trhy v strednej Európe a približujeme investovanie ľuďom.
Sme prvá finančná inštitúcia v EÚ, ktorá získala licenciu na poskytovania celoeurópskeho investičného produktu PEPP.

Aktuálne spravujeme majetok v hodnote takmer 600 mil. eur pre viac ako 60 000 klientov v piatich krajinách a plánujeme expanziu aj na ďalšie trhy.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3900938  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac