Špecialista servisného centra

Finanzpartner, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
podľa vzájomnej dohody
Od 1 500 EUR/mesiacpriemerne 1500 € + provízie za nový biznis podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s finančným sprostredkovaním? Viete oceniť to, že Vám každý mesiac pridelíme desiatky klientov do starostlivosti? Chcete byť súčasťou nového projektu budovania servisných centier po celom Slovensku? Neodkladajte svoje rozhodnutie, urobte ho... Hľadáme schopných, skúsených a etických obchodníkov, finančných sprostredkovateľov. Vyberáme si ľudí, ktorých teší starostlivosť o klienta a spolupodieľanie sa na tvorení jeho plánu osobných financií.

Je pre nás súčasne dôležité, že chcete:

- aktívne a pravidelne kontaktovať klientov; v blízkej budúcnosti kontaktovanie cez call centrum;
- realizovať osobné stretnutia s klientami za účelom servisu na zmluvách;
- zisťovať komplexne požiadavky a želania klientov v oblasti ich osobných financií
- robiť jednoduché záznamy zo stretnutí s návrhom ďalších aktivít,
- prinášať návrhy na zlepšenie procesov servisu klienta;
- robiť finančné sprostredkovanie / predaj finančných služieb vo všetkých sektoroch finančného trhu

Našim kolegom poskytujeme prvotriednu podporu s cieľom vytvoriť ideálne pracovné podmienky pre vlastné podnikanie a rast. Súčasťou našej ponuky je aj atraktívny systém finančných a nefinančných benefitov.
Finančná podpora
• Vysoké provízie a profitabilita
• Vyplácanie provízií 2 x mesačne
• Produkčné prémie
• Financovanie kancelárií
Technická podpora
• Informačný systém FINIS
• Online uzatváranie zmlúv
• Finančné kalkulačky
• Online archív
• Vlastný firemný e-mail
Produktová a administratívna podpora
• Široké produktové portfólio
• Vlastný e-learning a online škola obchodu
• Kvalitný back office
• Databáza klientov
Bonusy a výhody
• Bezplatné vzdelávanie
• Výber z katalógu školení
• Certifikácia školení
• Motivačné súťaže o exotické dovolenky
• Spoznávanie veľkomiest
• Obchodné konferencie
• Rodinné eventy

Hľadáme viacerých špecialistov na servis na území celej SR, ideálne zastúpenie v krajských mestách, nie je to však podmienkou. Výberové konanie bude 2. kolové. 1. kolá bude možné absolvovať aj online po vzájomnej dohode. Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú kritéria. Tešíme sa na Vaše reakcie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Platné odborné skúšky a osobitné finančné vzdelanie v 6 sektoroch finančného trhu /poistenie a zaistenie, prijímanie vkladov, poskytovanie úverov, starobné dôchodkové sporenie, doplnkové dôchodkové sporenie, kapitálový trh/

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu, ktorý finančné sprostredkovanie vidí, vníma ako poslanie. Chceme človeka, ktorý si váži a cení databázy klientov, ktorý vie robiť prirodzene obchod a ľudsky komunikovať s klientmi. Má silnú vnútornú motiváciu a disciplínu. Dynamického človeka, ktorého teší plánovanie a dodržiavanie dohôd.

Hľadáme niekoho kto:
- je skúsený, komunikatívny, aktívny;
- má  pozitívny prístup, je otvorený voči ľuďom, vie počúvať;
- je ľudský;
- je zároveň štruktúrovaný a organizovaný;
- je etický.

Spoločnosť Finanzpartner, a. s., vznikla v roku 2008. Medzi hlavné oblasti jej pôsobnosti patrí sprostredkovanie finančných a realitných služieb.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3985856  Dátum zverejnenia: 13.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac