Finančný a Hypotekárny špecialista

Finanzpartner, a.s.

okres Galanta, okres Trnava, okres Komárno, okres Levice, okres Nitra, okres Nové Zámky, okres Humenné, okres Prešov, okres Snina, okres Vranov nad Topľou, okres Michalovce, okres Trebišov, Bratislava, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Fix 250 Eur + provízie (2.000-2.500€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou Vašej práce bude:
- kontaktovanie klientov
- stretnutia s klientmi
- spracovanie potrieb klientov
- administratívna práca v kancelárii na správu svojho portfólia klientov

Benefity a výhody:
- vzdelávanie (odborné, obchodné a riadiace)
- provízie 2x mesačne
- WEB kancelária
- ONLINE nástroje pre svoju prácu
- bonusový program odmien

Chceš rozbehnúť svoje podnikanie? Chceš pracovať už iba na seba? Odvážny plán. Budeš ale čeliť prekážkam, prinášať obete, trpieť a pýtať sa, ako dlho ešte. Na náročnej ceste ti padnú vhod skúsení odborníci a lídri, s ktorými môžeš počítať. Ponúkame Ti príležitosť ako si vybudovať už konečne niečo svoje. Sme tí, ktorí začínali presne ako ty, mali víziu, svoj sen, tvrdo a poctivo pracovali. Máme znalosti, máme skúsenosti a máme aj systém.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Charakterové vlastnosti:
- empatia pri komunikácii s klientom
- samostatnosť pri riešení úloh
- etika a čestnosť

Spoločnosť Finanzpartner, a. s., vznikla v roku 2008. Medzi hlavné oblasti jej pôsobnosti patrí sprostredkovanie finančných a realitných služieb.

Chceš vedieť, ako sme sa stali tým, čím sme dnes? Viac sa o nás dočítaš tu:

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2775991  Dátum zverejnenia: 11.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix 250 Eur + provízie (2.000-2.500€)