Reagujte bez životopisu

Baví ťa obchodovanie, pridaj sa k nám! (Realitný maklér)

Finanzpartner reality s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 5 000 EUR/mesiacProvízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto práca je jednou z mála na Slovensku, kde sa dokážete dostať na priemerný mesačný príjem 5.000 EUR a viac! Pôsobíte vo svojej lokalite, bez stresov s flexibilným pracovným časom a tlačenia k stále vyšším a vyšším výkonom. Máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vás naučíme všetko potrebné ohľadom predaja a prenájmu nehnuteľnosti.

Náplňou práce je:
- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
- návšteva nehnuteľností, získavanie podrobných informácií, foto dokumentácia
- administratívna práca v kancelárií, spravovanie svojho portfólia
- návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.

Finanzpartner realitná kancelária ako jedna z mála hradí svojím maklérom a manažérom náklady spojené s:
- kancelárskymi priestormi v ich lokalite pôsobenia
- výpočtovou technikou
- náborovým softvérom
- firemnými vizitkami
- reklamnými plachtami
- inzerciou na všetkých dostupných inzertných portáloch
- reklamnými predmetmi pre klientov
- školeniami - máme vlastnú akadémiu vzdelávania, kde Vám odovzdáme naše know-how

Ďalšie výhody pre našich maklérov a manažérov:
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov,
- zabezpečujeme právny servis u nášho právnika,
- používame server, ktorý je prispôsobený podľa našich požiadaviek,
- provízia je netto – bez znižovania o DPH, bez sťahovania poplatkov za kanceláriu,
- nepretržitá odborná podpora,
- odmeňovanie najlepších maklérov/manažérov,
- najlepší majú možnosť viesť si svoj vlastný tím, z čoho plynú ďalšie výhody.

Maklérom odpadá veľa administratívnych úkonov spojených s predajom/prenájmom nehnuteľnosti. Od rezervácie nehnuteľnosti prípad preberá realizátor obchodu, ktorý prípad dotiahne až do konca (až do prepisu na katastri) a Vy máte viac času na získavanie nových prípadov.

Vybraných uchádzačov budeme telefonicky kontaktovať a budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita
- príjemné vystupovanie
- serióznosť, presnosť, dochvíľnosť, korektnosť
- obchodný duch
- lojalita
- ochota učiť sa nové veci
- záujem o realitný trh
- motorové vozidlo

Spoločnosť Finanzpartner úspešne pôsobí na slovenskom finančnom trhu už niekoľko rokov, počas ktorých vybudovala a upevnila svoje postavenie kľúčového partnera pre mnohé finančné inštitúcie. Od roku 2010 Finanzpartner expanduje i medzinárodne a súčasnosti má rozsiahlu sieť pobočiek. V roku 2013 vstúpil Finanzpartner do strategického partnerstva s jednou s najväčších slovenských realitných kancelárií, ktorá disponuje viac ako 15 ročnými skúsenosťami na realitnom trhu, prepracovaným know how, ako aj stabilným a vysoko kvalifikovaným odborným tímom tvoriacim centrálu spoločnosti. Týmto spojením Finanzpartner získal neoceniteľného partnera na realitnom trhu a s ním i kvalitné portfólio klientov a nehnuteľností.
ID: 4033564  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac