Referent stáleho daňového dozoru

Finančné riaditeľstvo SR

Miesto práce
Leopoldov
Termín nástupu
1.6.2024
921 EUR/mesiac+ 507,00 € maximálna výška prídavku za výsluhu rokov (percentuálny podiel z funkčného platu odstupňovaný podľa dĺžky započítateľnej praxe) sa posudzuje individuálne + osobný príplatok možno priznať najskôr po uplynutí jedného mesiaca od prijatia do služobného pomeru + hodnostný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Vykonávanie stáleho daňového dozoru na úrovni stanice colného úradu​

• motivačné ohodnotenie (funkčný plat + ďalšie príplatky)

• stabilné zamestnanie s možnosťou kariérneho rastu
• pružný mesačný pracovný čas
• šesť týždňov dovolenky za kalendárny rok
• odmeny pri životných jubileách
• možnosť profesijného vzdelávania prostredníctvom Akadémie finančnej správy
• rekreácie v účelových zariadeniach (Donovaly, Veľký Meder, Tatranská Lomnica)
• možnosť zahraničnej rekreácie (Česká republika, Maďarsko)
• špeciálne ponuky (zľavy v CK na dovolenky, zľavy do divadla)
• tímbuildingové podujatia pre príslušníkov finančnej správy (MDD, vianočné posedenie, športové podujatia)
• letný tábor pre deti príslušníkov finančnej správy

Informácie o výberovom konaní

Termín výberového konania: 17.4.2024 o 8:30 (písomná časť)

Miesto realizácie VK: Colný úrad Trnava, Piešťanská 3, 917 01 Trnava

Overenie spĺňania požiadaviek:
ovládanie štátneho jazyka
schopností a osobnostných vlastností občana
psychologické vyšetrenie
previerka fyzickej zdatnosti

Funkcia je spojená s pridelením strelnej zbrane

Zoznam dokumentov: V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem, zašlite žiadosť o zaradenie do výberového konania (žiadosť je uverejnená na: https://www.financnasprava.sk/sk/kariera) a štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu:
[email protected]
Termín na podanie žiadosti: najneskôr do 10.4.2024

Ďalšie informácie
Podmienky prijatia:
bezúhonnosť, spoľahlivosť, zdravotná a duševná spôsobilosť na funkciu, ovládanie štátneho jazyka, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, ku dňu vzniku služobného pomeru uchádzač nie je členom politickej strany alebo politického hnutia a nie je poberateľom výsluhového dôchodku podľa zákona č. 328/2002 Z.z., štátny občan Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Finančnú správu tvoria Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, colné úrady, daňové úrady a Kriminálny úrad finančnej správy. Hlavným poslaním finančnej správy je efektívnym výberom a správou daní a cla napĺňať príjmovú časť štátneho rozpočtu SR a rozpočtu EU, ochrana ekonomických záujmov štátu a ochrana výdavkovej časti štátneho rozpočtu SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4785567  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 921 EUR/mesiac