Referent verejného obstarávania

Finančné riaditeľstvo SR

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.06.2021
Mzdové podmienky (brutto)
802 EUR/mesiac+ osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné zabezpečovanie procesnej stránky organizovania jednotlivých metód verejného obstarávania s rozhodujúcim vplyvom na výber ekonomicky najvhodnejšieho zmluvného partnera a s ním súvisiace vynakladanie finančných prostriedkov vykonávané zamestnancom.

• Komplexné zabezpečenie procesu jednotlivých postupov verejného obstarávania (so zameraním na podlimitné a nadlimitné zákazky) s rozhodujúcim vplyvom na výber ekonomicky najvýhodnejšieho zmluvného partnera a s ním súvisiace vynakladanie finančných prostriedkov.
• Spolupráca pri zabezpečovaní procesnej stránky organizovania verejného obstarávania formou zákazky s nízkou hodnotou.
• Koordinovanie, zabezpečenie, riadenie a zodpovednosť za realizáciu procesu verejného obstarávania v zmysle platnej legislatívy SR, a platných interných aktov.
• Spolupráca s ostatnými organizačnými útvarmi pri tvorbe, príprave a realizácií verejného obstarávania
• Usmerňovanie procesu verejného obstarávania v zmysle účelného a hospodárneho zabezpečenia potrieb organizácie.
• Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti verejného obstarávania.
• Evidovanie a archivovanie dokumentácie súvisiacej s VO podľa registratúrneho poriadku
• Plnenie oznamovacích a informačných povinností voči ÚVO

• motivačné ohodnotenie (tarifný plat + osobný príplatok)
• pružný mesačný pracovný čas
• šesť týždňov dovolenky za kalendárny rok
• 1 deň plateného voľna podľa KZ
• odmeny pri životných jubileách
• rekreácie v účelových zariadeniach (Donovaly, Veľký Meder, Tatranská Lomnica)
• možnosť zahraničnej rekreácie (Česká republika, Maďarsko)
• špeciálne ponuky (zľavy v CK na dovolenky, zľavy do divadla)

Informácie o výberovom konaní

Termín výberu: 25.5.2021
Miesto výberu: Bratislava, Račianska ulica 72

Termín na podanie žiadosti: 23.5.2021

V prípade, že máte o uvedenú pozíciu záujem zašlite nám štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu: [email protected] a [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

skúsenosti z oblasti verejného obstarávania min. 3 roky

• prax pri zabezpečovaní procesnej stránky organizovania verejného obstarávania formou nadlimitných a podlimitných postupov podmienkou
• znalosť koncipovania zmlúv, listov, emailov a stanovísk - výhodou
• MS Office – pokročilý
• dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• zmysel pre detail
• spoľahlivosť, zodpovednosť, disciplína
• časová flexibilita a vysoké nasadenie

Finančnú správu tvoria Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky, colné úrady, daňové úrady a Kriminálny úrad finančnej správy. Hlavným poslaním finančnej správy je efektívnym výberom a správou daní a cla napĺňať príjmovú časť štátneho rozpočtu SR a rozpočtu EU, ochrana ekonomických záujmov štátu a ochrana výdavkovej časti štátneho rozpočtu SR.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4081513  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 802 EUR/mesiac