Reagujte bez životopisu

Obchodník | manager

Financie bez kravaty

Podhora 47, Ružomberok, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiaczákladná mzda je vypočítaná z priemerného mesačného príjmu junior obchodníka za rok 2022.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme obchodníka | manažéra, ktorý dostane našu víziu tam kde je to najviac potreba: ku klientovi. Obchodníka, ktorý si s klientom vytvorí dlhodobý vzťah a stane sa členom rodiny, nielen pre klienta ale aj pre náš tím, bude mu prinášať hýčkanie a opateru, ktorú si naši klienti zaslúžia.

Čo ti prinesie spolupráca s nami?

Viac času pre teba, pre tvoju rodinu a pre svoje koníčky. Reálny pracovný čas môže byť polovičný a plat viac ako 2 násobný. Priemerný plat junior obchodníka bol u nás viac ako 1 700 eur/mesačne. O svojej kariére budeš rozhodovať sám. U nás je kariérny postup je férový a garantovaný v zmluve, bez nezmyselných dodatkov. Svojmu klientovi dokážeš vyriešiť všetky jeho požiadavky a za všetko máš zaplatené. Pracujeme tímovo a k dispozícií ti budú odborníci zo všetkých oblastí. U nás ťa nečakajú žiadne plány, ani storno rezervy a už vôbec nie nezmyselné podmienky v zmluve.

To čo dnes väčšina považuje za nadštandard je u nás základ ...

• Dosiahnuteľná kariéra a jej benefity
• Široké produktové portfólio
• Garancia kmeňa
• Špičkové technológie
• Analytické oddelenie
• Profesionálne (bezplatné) vzdelávanie
• Marketing a podpora vlastnej značky
• Minimálnu administratívu
• Právnu podporu
• Slobodu v každom smere
• Flexibilná pracovná doba
• Férovosť
• Komplexnosť a tímová práca
• Nadštandardné provízie od prvého momentu

Hľadáme parťáka pre ktorého je klient AŽ na prvom mieste. Dnešok je ten správny čas využiť, naše rokmi získané skúsenosti v prospech seba, klienta a posunúť klientský servis a starostlivosť do novej dimenzie. Máme spoločne príležitosť priniesť klientom EXKLUZÍVNU STAROSTLIVOSŤ v podobe riešení šitých na mieru jeho potrebám a požiadavkám z jedného miesta aj pre tvojich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

nevyžadujeme

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak očakávaš, že budeš sedieť 8 hodín denne v kancelárií a čakať na klienta kedy príde aby ste si dobre pokecali, táto práca, žiaľ nebude pre teba.

Hľadáme aktívneho parťáka, ktorý je proaktívny a pozná svoju cenu na trhu práce. Komunikácia je pre teba zábavou a nie bolesťou, chceš sa učiť nové veci, si ochotný sa podeliť so svojimi skúsenosťami s ostatnými. Nemusíš mať 100 ročné skúsenosti, všetko potrebné ťa vieme a chceme naučiť. Si kreatívny(a) , ovládaš prácu s PC viac ako len zapnúť a vypnúť. Excel, world a web niesú pre teba iba cudzie slová. Máš minimálne stredoškolské vzdelanie a čistý register trestov.

Ak teda hľadáš príležitosť na sebarozvoj, chceš o dosť viac ako len minimálnu mzdu, si pripravený riadiť si čas v práci a mať prácu ktorá dáva zmysel. Si tímový hráč, ktorý zvláda doťahovať veci do konca a nebojí sa výziev... tak si náš človek, radi ťa privítame u nás v tíme.

Tím financie bez kravaty tvoria obchodníci a manažéri s viac ako 15 ročnými skúsenosťami v oblasti finančných služieb pre retail a corporate klientelu. Našim Krédom je prinášať komplexnú a kvalitnú finančnú starostlivosť bez kompromisov v podobe riešení šitých na mieru, s ohľadom na individuálne potreby a požiadavky klientov. Koncept finančnej starostlivosti finančných profesionálov, dnes využíva viac ako 600 spokojných klientov, ktorým zabezpečujeme komplexné služby od financovania bývania, cez širokú škálu úverov, zabezpečenia rodiny, poistenia majetku, jednorázových a pravidelných investícií, dôchodkov a asistenčných služieb. V portfóliu našich klientov je viac ako 150 malých a stredných podnikov, kde sme partnerom pri riešení ich poistení, úverov a investícií. Sme podriadený finanční agenti spoločnosti Finportal, a.s.
ID: 4534588  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac