Account Manager / Špecialista predaja

FINANCE SK,s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
550- 5000€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
aktívne hľadanie klientov
prezentácia investičných produktov spojených s finančným trhom
prezentácia investičnej platformy
každodenná spolupráca so špecialistami z finančného odboru
budovanie trvalých vzťahov s investormi
realizácia zadaných cieľov
správa výsledkov a efektov práce

Ponúkame:
stabilné a atraktívne podmienky na prácu – pracovná zmluva alebo motivujúci systém prémií
možnosť rásť – pozícia „Manažér skupiny špecialistov predaja“
zaujímavá práca uprostred skúsených expertov a bohatý systém školení
práca v medzinárodnej finančnej inštitúcii
jedinečná pracovná atmosféra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

ETX Capital je globálnym poskytovateľom finančných služieb, ktorý prostredníctvom najmodernejších inovatívnych technológií a svojho oceňovaného tímu zákazníckej podpory umožňuje svojim klientom prístup na viac ako 6 000 trhov za výhodné ceny.

ETX Capital je obchodným menom spoločnosti Monecor (London), identifikačné číslo spoločnosti 00851820. Založená v roku 1965, spoločnosť Monecor (London) Limited poskytuje služby s povolením a pod dohľadom britského úradu Financial Conduct Authority (FCA) pod registračným číslom pre finančné služby 124721. Spoločnosť je zároveň členom londýnskej burzy London Stock Exchange.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Požiadavky:
znalosť investičných produktov a záujem o finančný trh sú vítané
minimálne vzdelanie – stredné
vysoko rozvinuté medziľudské zručnosti
schopnosť ľahko nadviazať kontakty s klientmi a uskutočniť telefonické rozhovory
kladný postoj k realizácii cieľov a dosahovanie výsledkov
schopnosť pracovať v tíme
vysoko rozvinuté zručnosti predaja
otvorenosť a pripravenosť na neustále učenie sa a zvyšovanie kvalifikácie

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.
ID: 3238148  Dátum zverejnenia: 25.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550- 5000€