Výkonný asistent/ka manažéra

FINANCE SK,s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 11 , Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Ponúkaný plat (brutto)
550- 5000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

telefonická a mailová komunikácia s klientmi
spolupráca so skúsenými kolegami a prehlbovanie znalostí
podpora manažéra
budovanie vzťahov s novou klientelou
nie je potrebná žiadna prax

-motivujúce nadštandardné finančné ohodnotenie
-kvartálne bonusy v rámci provízií
-kompletné zaškolenie hradené firmou
-kariérny rast - možnosť rozvoja aj v zahraničí
-neustály odborný a osobnostný rozvoj
- zázemie stabilnej a renomovanej spoločnosti na medzinárodnom trhu
-pevný pracovný čas – práca od pondelka do piatku, voľné víkendy a sviatky (v piatok skrátená pracovná doba)
- teambuildingy, firemné párty v európskych metropolách
-priateľská pracovná atmosféra

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

ETX Capital je globálnym poskytovateľom finančných služieb, ktorý prostredníctvom najmodernejších inovatívnych technológií a svojho oceňovaného tímu zákazníckej podpory umožňuje svojim klientom prístup na viac ako 6 000 trhov za výhodné ceny.

ETX Capital je obchodným menom spoločnosti Monecor (London), identifikačné číslo spoločnosti 00851820. Založená v roku 1965, spoločnosť Monecor (London) Limited poskytuje služby s povolením a pod dohľadom britského úradu Financial Conduct Authority (FCA) pod registračným číslom pre finančné služby 124721. Spoločnosť je zároveň členom londýnskej burzy London Stock Exchange.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- dochvíľnosť
- samostatnosť
- chuť do práce

Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodov na kapitálových trhoch. Zameriavame sa pritom na obchodovanie s cudzími menami a derivátmi.
Na základe týchto rámcových podmienok sme tiež globálne najlepšie pripravený pre súkromných aj inštitucionálnych klientov. Naši klienti oceňujú vysoký štandard bezpečnosti a kvality služieb na finančnom trhu.

Ravak Business Center , Einsteinova 11
851 01 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Josef Žák
Tel.: 0903401018
E-mail: poslať životopis
ID: 3238148   Dátum zverejnenia: 19.11.2017