Robotník v zlievárni - odlievač

FINALCAST, s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
5,5 EUR/hod.+ prémie. Mzda bude závisieť od pracovných skúseností uchádzača. Príplatky podľa platnej kolektívnej zmluvy, aj nad rámec Zákonníka práce - popoludňajší príplatok, zvýšený príplatok za sťažené prostredie, odmena za prítomnosť v práci, 13. plat, 14. plat, zvýšený príspevok na stravu, príspevok zamestnávateľa na DDS, prémie a iné benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba odliatkov odlievaním roztavenej zliatiny do trvalých kovových foriem
- vykonáva základné nastavenie zariadenia na odlievanie tekutého kovu,
ich kontrolu a údržbu
- ošetruje kovové formy, kontroluje pracovný proces, obsluhuje technologické stroje
a zariadenia pre výrobu
- posudzuje vizuálne kvalitu odliatkov
- určuje príčiny chýb a realizuje kroky k zamedzeniu ich vzniku
- plní príkazy nadriadeného vydané v súlade s právnymi predpismi

Príplatky podľa platnej kolektívnej zmluvy, aj nad rámec Zákonníka práce - popoludňajší príplatok, zvýšený príplatok za sťažené prostredie, odmena za prítomnosť v práci, 13. plat, 14. plat, zvýšený príspevok na stravu, príspevok zamestnávateľa na DDS, prémie a iné benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- výhodou je vlastnenie preukazu žeriavnika, viazača
bremien, obsluhovateľa plynových zariadení.
Nie je podmienkou.

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4360578  Dátum zverejnenia: 21.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.