Obchodný pracovník

FINALCAST, s.r.o.

Miesto práce
Priemyselná 12, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spolupráca s pridelenými zákazníkmi
- spolupráca pri uzatváraní obchodných zmlúv podľa pokynov nadriadeného
- spracúva, nahráva, potvrdzuje objednávky
- organizuje dodávky odliatkov, vystavuje dodacie listy
- zabezpečuje dodržiavanie potvrdených termínov dodávok
- efektívne vyťažuje dopravné prostriedky
- vystavuje obchodné faktúry
- zodpovedá za inkaso platieb
- vyhodnocuje platobnú schopnosť zákazníkov
- podieľa sa na tvorbe obchodno-finančných plánov a stratégie
- operatívne vypracúva prehľady, analýzy a štatistiky

13. a 14. plat

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
IBM Lotus Notes - Základy

Vodičský preukaz

B

Výhodou je skúsenosť s účtovným programom ESO

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4033538  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac