Riaditeľ výrobnej prevádzky pekárne

FINALCAST, s.r.o.

Miesto práce
Bartošova Lehôtka, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď,dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-organizačne a hospodárne zabezpečuje, riadi chod prevádzky a jej zamestnancov
-riadi, koordinuje, motivuje a hodnotí podriadených zamestnancov
-analyzuje výrobné postupy s cieľom optimalizovať výkonnosť a kvalitu
-zodpovedá za riadenie a optimalizáciu výrobného procesu
-vytvára a zavádza nové výrobné postupy
-sleduje efektivitu, hospodárnosť a kvalitu výroby
-zodpovedá za dodržiavanie systémov kontroly kvality a bezpečnostných predpisov
-pripravuje týždenné a mesačné plány výroby v závislosti od objemu objednávok
-spolupracuje s vedením podniku pri vypracovaní a plnení stratégie výroby,
- predkladá výsledky vedeniu spoločnosti

Ponúkame Vám prácu v zaujímavej, stabilnej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky priemysel

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Od vhodného kandidáta požadujeme riadiace a organizačné schopnosti, strategické myslenie, komunikatívnosť a odolnosť voči stresu.

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3286363  Dátum zverejnenia: 15.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou