Robotník v zlievárni - odlievač

FINALCAST, s.r.o.

Miesto práce
Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50 € / hod. Ďalšie zvyšovanie mzdy je možné podľa osobných skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba odliatkov odlievaním roztavenej zliatiny do trvalých kovových foriem
- vykonáva základné nastavenie zariadenia na odlievanie tekutého kovu,
ich kontrolu a údržbu
- ošetruje kovové formy, kontroluje pracovný proces, obsluhuje technologické stroje
a zariadenia pre výrobu
- posudzuje vizuálne kvalitu odliatkov
- určuje príčiny chýb a realizuje kroky k zamedzeniu ich vzniku
- plná príkazy nadriadeného vydané v súlade s právnymi predpismi

Príplatky podľa platnej KZ aj nad rámec Zákonníka práce.
/popoludňajší príplatok, odmena za prácu v So, príplatok za sťažené prostredie,
odmena za prítomnosť v práci, 13.a 14.plat /50-100 %/ po 1.odpracovanom roku,
príspevok zamestnávateľa na DDS, prémie 0-14 % a iné benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti.
Všetky benefity vyplývajúce zo sociálneho programu spoločnosti.

Ak Vás uvedená ponuka zaujala, zašlite štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu: personalne.vybery@finalcast.sk, alebo poštou na adresu: FINALCAST, s.r.o., Priemyselná 12, 965 63 Žiar nad Hronom.
Kontaktná osoba: Schwarzová Dana t.č.: 045/601 2524.
V rámci výberového konania budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- výhodou je vlastnenie preukazu žeriavnika, viazača
bremien, obsluhovateľa plynových zariadení.
Nie je podmienkou.

Spoločnosť FINALCAST, s.r.o. vyrába hliníkové odliatky technológiou odlievania do gravitačných kokíl a odlievania do kokíl pod nízkym tlakom s následným CNC opracovaním. 99 % produkcie je určené na export. História výroby hliníkových odliatkov siaha do roku 1967.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Priemyselná 12
965 63 Žiar nad Hronom

Kontakt

ID: 2360177   Dátum zverejnenia: 21.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50 € / hod. Ďalšie zvyšovanie mzdy je možné podľa osobných skúseností.