Autoklampiar pre autorizovaný servis Peugeot

FINAL - CD spol. s r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
15.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Autoklampiarské práce pre autorizovaný servis v Žiline

zaujímavé finančné ohodnotenie, možnosť osobného rastu, odborné školenia

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pozitívny prístup k práci, prax v obore vítaná

Spoločnosť Final CD s.r.o. pôsobí na trhu automobilového priemyslu už 25 rokov. So svojimi 9 pobočkami predajno-servisnej siete pre značku Peugeot ,Opel a Citroen sme najväčším predajcom vozidiel na Slovensku a stále udávame trend pri predaji , servise nových a jazdených vozidiel.Toho času rozširujeme svoju sieť aj na značky prémiového segmentu. V každom mieste zastúpenia sa snažíme klásť dôraz na kvalitu ponúkaných služieb . Rovnaký dôraz kladieme pri výbere kandidátov do nášho tímu . Ak ste presvedčený , že ste to práve vy , koho hľadáme , pošlite nám svoj životopis .

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FINAL CD s.r.o.
Prielohy 5
010 07 Žilina

Kontakt

ID: 3259673   Dátum zverejnenia: 3.12.2017