Koordinátor predaja a distribúcie náhradných dielov

FINAL - CD plus, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť FINAL - CD - najväčší autorizovaný predajca značiek PEUGEOT A OPEL prijme do svojich predajno-servisných centier koordinátora predaja a distribúcie náhradných dielov.
Náplň práce:
- vedenie administratívy spojenej s predajom, objednávaným a dodávkou náhradných
dielov
- špecifikácia náhradných dielov podľa požiadaviek zákazníkov
- koordinovanie predaja náhradných dielov určených externým odberateľom
- zodpovednosť za expedíciu a spracovávanie objednávok
- udržiavanie obchodných kontaktov s existujúcimi zákazníkmi, ale aj aktívne
vyhľadávanie nových
- analýza regiónu a prinášanie nápadov na tvorbu ďalšej obchodnej stratégie
- vedenie evidencie externých zákazníkov
- denná kontrola stavu zásob, dopĺňanie obrátkových dielov
- vedenie skladového hospodárstva, vykonávanie inventúry

- práca v modernom predajno-servisnom centre
- nadštandardné mzdové podmienky
- všetky zamestnanecké benefity prislúchajúce k jednej z najväčších spoločností v oblasti predaja a servisu áut na Slovensku

Bližšie informácie budú poskytnuté pozvaným účastníkom výberového konania.

V prípade záujmu prosím o zaslanie štruktúrovaného životopisu s fotografiou na adresu kristina.hurakova@finalcd.sk. Kontaktovať budeme iba záujemcov, ktorí zodpovedajú požadovaným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické,

Administratívne a ekonomické znalosti

Fakturácia - pokročilý
Skladové hospodárstvo - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax na podobnej pozícii minimálne 2 roky
- príjemné vystupovanie a proobchodný prístup
- zodpovednosť a samostatnosť pri riešení úloh
- cieľavedomosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť
voči stresu, asertivita a empatia
- záujem učiť sa nové veci
- organizačné a komunikačné schopnosti

Najväčší slovenský predajca vozidiel značky OPEL a PEUGEOT

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FINAL - CD plus, s. r. o.
Škultétyho 437/18
958 01 Partizánske

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Huráková
E-mail: poslať životopis
ID: 3154339   Dátum zverejnenia: 10.10.2017