Autoklampiar

FINAL - CD Bratislava, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
od 1000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť FINAL - CD - najväčší autorizovaný predajca značiek PEUGEOT a OPEL prijme do svojho predajno-servisného centra autoklampiara.
Jeho náplňou práce je:
- klampiarske práce a opravy vozidiel
- kvalifikované a odborné opravy
- zváranie a vyklepávanie
- výmena skiel

- práca v stabilnej spoločnosti
- príjemný kolektív a pracovné prostredie
- individuálne ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov s motivačným odmeňovacím systémom
- všetky zamestnanecké benefity prislúchajúce k jednej z najväčších spoločností v oblasti predaja a servisu áut na Slovensku
-vzdelávanie formou špičkových školiacich systémov v súlade s vývojom a potrebami automobilového priemyslu
-prístup k aktuálnym novinkám zo sveta automobilizmu

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite prosím štruktúrovaný životopis na adresu: kristina.hurakova@finalcd.sk. Budeme kontaktovať iba záujemcov, ktorí zodpovedajú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborné vzdelanie a prax v odbore min. 3 roky
- zváračské oprávnenie
- manuálne, technicky zručný pri opravách karosérií
- spoľahlivý, zodpovedný, pracovitý

Renomovaná spoločnosť s dlhoročnou stabilnou pozíciou na trhu a širokým pôsobením po celom Slovensku .

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Škultétyho 437/18
958 01 Partizánske
ID: 2574205   Dátum zverejnenia: 6.10.2017