Obchodní zástupcovia pre oblasť západného a stredného Slovenska

FINAGRO spol.s.r.o.

Miesto práce
západné a stredné Slovensko, Bratislavský kraj
Termín nástupu
01.12.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obchod a poradenstvo v oblasti predaja osív
ponuka osív z portfólia
denná komunikácia s agronómami
starostlivosť o zákazníkov, vyhľadávanie nových
kontrola porastov
účasť na odborných seminároch pre konečných odberateľov

Služobné auto a mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, príjemné vystupovanie

Spoločnosť Finagro bola založená v júni 1996 so sídlom v Bratislave. Spoločnosť sa zaoberá predajom, distribúciou a skúšaním nových odrôd a hybridov jednotlivých plodín.
Skúšanie nových materiálov prebieha v poloprevádzkových a prevádzkových pokusoch, v predskúškach a štátnych pokusoch pod kontrolou ÚKSÚP-u.
Jednotlivé odrody sú skúšané v rámci celého Slovenska na rôznych stanovištiach.
Na slovenskom trhu zastupujeme odrody a hybridy francúzskych spoločnosti
Codisem , Caussade a Euralis Semences.
Uplatnenie našich hybridov je veľmi široké.
Výskum je zameraný na zlepšenie kvality , úrodnostný potenciál sušiny a zrna
koncentráciu energie, zdravotný stav a schopnosť odolávať stresovým podmienkam,
zvýšenie obsahu oleja a obsahu nenasýtených mastných kyselín u slnečnice a repky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 18870  Dátum zverejnenia: 7.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou