Reagujte bez životopisu

Čašník/Servírka/Someliér

Fina NR s.r.o.

Miesto práce
Friends & Rosario Ristorante, Špitálska 2, 949 01 Nitra
Termín nástupu
Ihneď - po vzájomnéj dohode.
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluhovanie zákazníkov v gastronomických zariadeniach a komunikácia s nimi.
Dodržiavanie stanovených gastronomických pravidiel obsluhy hostí.
Prestieranie stolov, dodržiavanie správnych zásad stolovania.
Uvádzanie hostí k voľným miestam na stolovanie.
Komplexná starostlivosť o zákazníka (poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov).
Prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
Riešenie reklamácií a sťažností zákazníkov.
Kontrolovanie stavu gastronomického zriadenia, udržiavanie poriadku a čistoty.
Evidovanie rezervácií a objednávok prijatých telefonicky alebo osobne....

Ponúkame možnosť
- Profesionálnej práce
- Sebarealizácie
- Kariérneho rastu
- Práce v príjemnom prostredí našich prevádzok v mladom dynamickom tíme
- Motivačného finančného ohodnotenia

Pre svojich zamestnancov zabezpečujeme:
- Zvyšovanie kvalifikácie
- Zamestnanecké benefity
- Bezplatné školenia
- Firemné pracovné oblečenie

Uchádzači o túto pracovnú pozíciu by mali mať vzdelanie v príslušnom odbore s praxou.
Pracovná doba je flexibilná a radi vám vyjdeme v ústrety....

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Gastronómia.

Jazykové znalosti

Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, komunikatívnosť, dodržiavanie HCCP
- schopnosť pracovať samostatne
- zodpovednosť, bezúhonnosť

Spoločnosť zameraná na gastronomické a kompletné cateringové služby.
Dôveru k zákazníkovi si získavame dlhodobo stabilnou vysokou úrovňou poskytovaných služieb. Vo svojich radoch zamestnávame profesionálov z rôznych gastronomických profesií, ktorí sú schopní spĺňať požiadavky našich hostí a flexibilne reagovať na ich potreby.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3172396  Dátum zverejnenia: 13.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac