Produktový špecialista - kapitálový trh

FIN4YOU s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
500 - 1 500 EUR/mesiac20% odmena z každého obchodu (výsledná suma záleží od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme:

Spoločnosť Fin4you s.r.o. hľadá dynamického a motivovaného produktového špecialistu, ktorý bude obhospodárovať existujúci a nový klientský kmeň zabezpečený spoločnosťou. Táto úloha vyžaduje silné analytické schopnosti, vynikajúce komunikačné zručnosti a hlboké pochopenie finančných produktov a trhu.

Pracovná Náplň:

Identifikácia a analýza potrieb klientov: Riešenie nových a existujúcich klientov. Identifikácia potrieb klientov v oblasti finančných produktov a služieb.

Vývoj a prispôsobovanie finančných riešení: Tvorba a prispôsobovanie finančných riešení na mieru pre jednotlivých klientov na základe ich potrieb a finančnej situácie.

Prezentácia a predaj produktov: Efektívna prezentácia navrhovaných finančných riešení klientom a zabezpečenie uzatvárania zmlúv.

Poskytovanie poradenstva a podpory: Ponúkanie odborného poradenstva a podpory klientom pri výbere najvhodnejších finančných produktov.

Správa a rozvoj vzťahov s klientmi: Budovanie a udržiavanie silných vzťahov s klientmi s cieľom podporovať dlhodobú spoluprácu.

Monitorovanie finančného trhu: Sledovanie aktuálnych trendov a vývoja na finančných trhoch, aby boli naše riešenia vždy aktuálne a konkurencieschopné.

Spolupráca s tímom: Práca v tíme s ostatnými produktovými špecialistami a oddeleniami na zlepšovaní služieb a produktov.

Ponúkame:

Platové Podmienky: od 500 EUR do 1500 EUR mesačne (fixná zložka) + 20% odmena z každého obchodu (výsledná suma záleží od skúsenosti kandidáta)

Konkurenčný základný plat plus atraktívny systém odmien založený na výkonnosti.

Možnosť pracovať v inovatívnom kolektíve a dynamicky sa rozvíjajúcom prostredí.

Príležitosti pre osobný a profesionálny rozvoj.

Práca v motivovanom tíme profesionálov.

Podpora kontinuálneho vzdelávania a profesionálneho rastu.

Výberové konanie prebieha v 2. kolách, kde v prvom kole budete mať rozhovor s obchodným riaditeľom. V prípade pokračovania vás v 2. kole zoznámime s majiteľom spoločnosti a dohodneme sa na konkrétnych zmluvných podmienkach. Budeme vďační za váš životopis, ktorý nám pošlite na kontaktný mail v tejto inzercií a my sa vám radi ozveme. Ak by ste nevyhoveli našim požiadavkám neznamená to, že nie ste kvalitný a šikovný človek avšak uprednostňujeme ľudí, ktorí plne vyhovujú našim požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Požiadavky:

Odborná kvalifikácia, prax min. 1 aktívny rok a skúšky v NBS (licencie v NBS vieme zabezpečiť)

Silné analytické schopnosti a schopnosť pracovať s finančnými údajmi.

Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti.

Schopnosť samostatne identifikovať a rozvíjať obchodné príležitosti.

Predchádzajúce skúsenosti v oblasti finančného sprostredkovania alebo predaja finančných produktov sú výhodou.

Flexibilita a schopnosť adaptácie na meniace sa trhové podmienky.

Fin4you s.r.o. je stabilná a dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančných služieb. Naším cieľom je poskytovať našim klientom kvalitné finančné riešenia a služby, ktoré sú prispôsobené ich individuálnym potrebám a cieľom.

Na slovenskom a českom trhu počúvame zo všetkých strán pojmy „objektivita“ a „transparentnosť“. Avšak keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. Rozdiel je v úrovni profesionality, s ktorou ku finančným službám pristupujeme.

Našou prioritou je klient a jeho skutočné potreby. Chceme, aby ľudia dostávali presné informácie.

Patríme medzi popredné spoločnosti v inovácii servisných služieb pre klienta. Sme inovátori vo výchove produktových špecialistov. Každý náš produktový špecialista sa venuje iba svojej oblasti, v ktorej je vysoko odborne preškolený, neustále sa rozvíja a dokáže plne poskytovať transparentnú a profesionálnu službu.

Aj preto si už viac rokov udržujeme post jednotky v rodinách, pre ktoré sme spoľahlivým a dlhodobým partnerom, ktorému dôverujú.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Gabriel
Tel.: +421914272695
E-mail: poslať životopis
ID: 4795189  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac