Stolár - montážnik

FIMLUX, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2021
580 - 2 000 EUR/mesiaczamestnanec: základná mzda + odmena podľa výkonu, SZČO - podľa cenníka prác, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov do zamestnania alebo živnostníkov so skúsenosťou v odbore - montáž exteriérových terás a obkladov, pokládka interiérových podláh, zhotovenie drobných drevených stavieb - altánky, prístrešky, prístavby k mobilným domom. Práce realizujeme na celom území SR.

Garantujeme prácu počas celej sezóny, zodpovedajúce finančné ohodnotenie a prácu v stabilnej spoločnosti s históriou a kvalitnými referenciami.

Žiadosti zasielať mailom na uvedenú adresu, na pohovor budeme volať na základe zaslanej žiadosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stolár

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

praktické myslenie, spoľahlivosť, kvalitne vykonaná práca, zodpovednosť

FIMLUX je progresívne rastúca spoločnosť zameraná na predaj a montáž drevených terás, parkiet a obkladov. Náš skúsený pracovný tím má za sebou tisíce realizovaných m2 pre významné stavebné a developerské spoločnosti.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4057745  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 580 EUR/mesiac