Logo FIMEX s.r.o.

Recepčná/ý - Village resort Hanuliak****

FIMEX s.r.o.

Miesto práce
Ul. Oslobodenia 817/109, 013 05 Belá
Termín nástupu
ASAP
870 EUR/mesiacPríplatky v zmysle ZP nie sú zahrnuté v základnej mzde: príplatok za sobotu, nedeľu, sviatok, nočný príplatok, preplácanie nadčasov. Možnosť ubytovania zdarma. Zamestnanecké benefity. Konečná výška mzdy bude dohodnutá na pracovnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Village resort Hanuliak je luxusný hotelový komplex v 4* kategórii.
Hotelový komplex je určený pre náročnejšiu klientelu, preto hľadáme do nášho tímu šikovných ľudí s chuťou pracovať, neustále sa zdokonaľovať a poskytovať svoje služby na profesionálnej úrovni.
Náplň práce:
- prijímanie a vybavovanie objednávok ubytovacích služieb
- rezervácie a predaj pobytov
- odvod tržieb
- kontakt s klientami
- vedenie predpísanej evidencie v hoteloch
Pracovný čas je rozvrhnutý nerovnomerne, strieda sa krátky a dlhý týždeň v nepretržitej prevádzke.

• práca v novom luxusnom resorte
• práca v príjemnom prostredí
• pravidelné prehodnocovanie výšky mzdy
• možnosť ubytovania zdrama
• pracovná uniforma
• vzdelávanie a kariérny rast
• ďalšie zaujímavé benefity Village resortu Hanuliak

Všetkým uchádzačom ďakujeme za reakciu.Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas našej spoločnosti na spracovanie Vašich osobných údajov v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov a spôsobe ich uplatnenia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikačné schopnosti
- zodpovednosť, samostatnosť, pozitívny prístup k práci
- znalosť minimálne 1 svetového jazyka (AJ, NJ) na komunikačnej úrovni
- znalosť ďalšieho jazyka vítaná
- znalosť PC na užívateľskej úrovni
- prax v odbore výhodou

Jedinečný Village resort Hanuliak sa nachádza uprostred nádhernej prírody Národného parku Malá Fatra. Malebná dedinka Belá sa nachádza iba 20 kilometrov od mesta Žilina a známe kultúrne stredisko Terchová je vzdialené symbolických 6 km od nášho hotela.
Village resort Hanuliak je luxusný hotelový komplex v 4* kategórii. Zaujme Vás svojou architektúrou, nádhernou záhradou a poskytovanými službami. Naši zamestnanci neustále hľadajú nové možnosti, ako urobiť veci ešte lepšie....

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pišová Mária
Tel.: +421917450381
E-mail: poslať životopis
ID: 4571051  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac