Logo FIMABO spol. s r.o.

Zámočník/obsluha píly, práca na jednu zmenu

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
8 - 10 EUR/hod.Výsledná nástupná mzda sa odvíja od praxe a kvalifikačných predpokladov uchádzača a je výsledkom vzájomnej dohody na základe úspešne absolvovaného pracovného pohovoru. Po skúšobnej dobe prináleží zamestnancovi bonus pri splnení parametrov kvality a produktivity + 0,50 - 1 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​• prípravné činnosti pre zváračov
​• delenie materiálu, údržba píly
​• ručné opracovávanie kovov pilovaním, rezaním, sekaním...
​• spájanie častí zariadení - nitovaním, skrutkami...
​• vykonávanie funkčných skúšok strojov a zariadení - ošetrovanie a údržba používaných nástrojov, strojov, náradia, zariadení a ďalších pomôcok​

  • Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, s možnosťou kariérneho rastu
  • Dopravný bonus v maximálnej výške 150 €/mesiac
  • Odborné vzdelávanie zamestnancov
  • Bonusový systém odmeňovania, nákupné poukážky,
  • Mesačný kredit 9 eur na teplé nápoje
  • Pravidelné individuálne prehodnocovanie mzdy
  • Stravovanie v závodnej jedálni s dotáciou nad rámec zákonníka práce (obedy za 1 eur)
  • Firemné akcie a teambuildingy (športový deň, vianočný večierok a pod

V prípade ak Vás naša ponuka zaujala, neváhajte nám zaslať svoj životopis. Kontaktovať budeme len vybratých uchádzačov za účelom osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Prax na pozícii/v oblasti

zámočník, pilčík, montážnik v strojárstve

Počet rokov praxe

2

​- znalosť čítania technickej dokumentácie
​- technická a manuálna zručnosť
​- profesionálny a seriózny prístup k práci
​- zodpovednosť, komunikatívnosť a ochota učiť sa nové veci​

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Barková
Tel.: +421915195448, +421 32/7771427
E-mail: poslať životopis
ID: 4809078  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.