Elektrokonštruktér

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
Od 2 100 EUR/mesiacMzda od 2100 eur sa skladá z fixnej zložky + pravidelnej variabilnej zložky a dochádzkového bonusu. Finálna výška nástupnej mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača a je výsledkom dohody na základe úspešného absolvovania pracovného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh elektrických zapojení v súlade s funkčnou špecifikáciou a bezpečnostnými normami
• tvorba elektrotechnickej dokumentácie
• vkladanie elektro komponentov a kabeláže do 3D modelov zariadení v nadstavbe Solidworks Electrical
• špecifikácia použitých HW komponentov, optimalizácia nákladov
• návrh postupov elektro montáže, spolupráca pri montáži prototypov
• návrh meracích postupov, vyhodnocovanie meraní a diagnostikovanie porúch
• návrh a vykonávanie funkčných skúšok zariadení
• spolupráca pri riešení problémov v procese výroby a implementácia nápravných opatrení

• bonus na dopravu v max. výške 150 eur
• príjemné, nové a moderné prostredie
• práca v stabilnej spoločnosti s 30 ročným pôsobením na trhu
• možnosť školení a profesijného rastu
• kurzy anglického jazyka hradené zamestnávateľom
• stravovanie vo vlastnej jedálni s dotáciou nad rámec zákonníka práce (obedy za 1 €)
• teplé a studené nápoje na pracovisku
• bonusový systém odmeňovania
• koncoročné odmeny a nákupné poukážky
• teambuildingové akcie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj životopis na uvedený kontakt.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• vyhláška č. 508/2009 Z.z. (§22, §23)
• znalosť tvorby schém v špecializovanom softvéri
• Solidworks - vitané
• Solidworks electrical –vítané

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4793622  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac