Technológ s programovaním CNC (SolidCAM)

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiacUvedená mzda sa skladá zo zložiek (Fix + variabil + dochádzkový bonus), jej výsledná výška závisí od praxe a zručností uchádzača a je výsledkom vzájomnej dohody po úspešnom absolvovaní pracovného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba CNC programov pre 3-osé obrábacie centrá, ich odoslanie na server
a priamo do strojov
• Implementácie zmien v programoch podľa výkresovej dokumentácie
• Inovácia programov za účelom zlepšenia efektivity výroby
• Odlaďovanie programov na kusovú alebo konečnú sériovú produkciu

Spoločnosť dbá na profesijný rozvoj svojich zamestnancov, individuálny prístup, príjemné, nové a moderné prostredie, motivujúci systém odmeňovania. Ponúkame možnosť odborných školení a kurzov AJ. Zabezpečujeme stravovanie v jedálni s dotáciou nad rámec ZP, teplé a studené nápoje v rámci oddelenia. Možnosť ubytovania priamo v areáli. Pravidelne organizujeme spoločenské a teambuildingové aktivity.

V prípade ak Vás pracovná ponuka zaujala, pošlite prosím životopis na uvedený email. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidCAM - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Heidenhain - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti s prácou na 3-osom obrábacom centre -
výhodou.
• pokročilá znalosť čítania technických výkresov
• samostatný a zodpovedný prístup k práci a ochota
vzdelávať sa v odbore
• záujem o implementáciu nových trendov a technológií v strojárskom priemysle

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4514217  Dátum zverejnenia: 22.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac