Zámočník/montážnik

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
6,5 - 9 EUR/hod.+ bonus za dochádzku a produktivitu, nástupná mzda v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Montáž jednotlivých častí výrobkov podľa výkresovej dokumentácie;
• Zámočnícke práce, bodovanie jednotlivých výrobkov a ich častí a s
tým spojené práce, rezanie, skrutkovanie,... podľa výkresovej
dokumentácie a pokynov nadriadeného;
• Výber a stanovenie vhodných metód a pracovných postupov;
• Nastavenie a používanie bodovacích prístrojov;
• Čistenie, leštenie a iné opracovávanie vykonaných výrobkov;
• Ručné opracovávanie strojných súčastí pilovaním, rezaním, sekaním,
vyrovnávaním, ohýbaním, vŕtaním a vystruhovaním;
• Zabrusovanie, vyvažovanie, spájanie skrutkami a
nitmi, spájkovanie častí;
• Finálna montáž výrobkov;

- práca v stabilnej spoločnosti na jednu zmenu
- možnosť školení a profesijného rastu
- stravovanie vo vlastnej jedálni s dotáciou pre zamestnancov
- teambuildingové akcie
- bonusový systém odmeňovania
- koncoročné odmeny

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritériá, neváhajte a zašlite nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy
Znalosť výkresovej dokumentácie - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- manuálna zručnosť
- spoľahlivosť a samostatnosť
- profesionálny a seriózny prístup k práci
- zodpovednosť, komunikatívnosť a ochota učiť sa nové veci

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4463287  Dátum zverejnenia: 9.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.