Sústružník - obrábač kovov

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
7 - 10 EUR/hod.v závislosti od skúseností kandidáta, výsledná mzda je výsledkom vzájomnej dohody na základe úspešného absolvovania pracovného pohovoru

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
• Obsluha sústruhu a vŕtanie kovov
• Sústruženie, brúsenie, tvarovanie podľa výkresovej dokumentácie
• Čistenie, leštenie a ručné opracovávanie kovov
• Kontrola a finálna úprava vyrobených výrobkov
• Stanovovanie vhodných technických a pracovných postupov
• Používanie nástrojov a prístrojov, zodpovednosť za ich správne nastavenie a používanie
• Dodržiavanie pokynov nadriadeného

• Práca v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, s možnosťou kariérneho rastu
• Pravidelné odborné vzdelávanie zamestnancov
• Bonusový systém odmeňovania, nákupné poukážky
• Pravidelné individuálne prehodnocovanie mzdy
• Stravovanie v závodnej jedálni, obedy za 1 eur
• Firemné akcie a teambuildingy (športový deň, vianočný večierok a pod)
• Možnosť ubytovania

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za prejavený záujem u nás pracovať.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické, technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť čítania technickej dokumentácie
- prax na sústruhu vítaná
- technická a manuálna zručnosť
- profesionálny a seriózny prístup k práci
- zodpovednosť, komunikatívnosť a ochota učiť sa nové veci

Spoločnosť FIMABO spol. s r. o. je členom skupiny ONIXON GRP a oslávila 30. výročie svojho úspešného pôsobenia na trhu v oblasti zákazkovej výroby oceľových a antikorových produktov, konštrukcií a vlastných gastrozariadení pre komerčné využite. Investíciami do nových strojárskych technológií, zlepšovaním výrobných procesov a zamestnávaním tých najlepších, chceme aj naďalej prekonávať očakávania zákazníkov v oblasti kvality produkcie. Viac o našej spoločnosti sa dozviete na www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4378365  Dátum zverejnenia: 4.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.