Konštruktér/ka senior (SolidEdge, SolidWorks)

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
dohodou
1 750 EUR/mesiacUvedená mzda sa skladá z fixnej zložky v min. výške 1400 € + pravidelnej variabilnej zložky a dochádzkového bonusu. Finálna výška nástupnej mzdy závisí od praxe a skúseností uchádzača a je výsledkom dohody na základe úspešného absolvovania pracovného pohovoru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba a spracovávanie konštrukčnej dokumentácie pre výrobu výrobkov podľa výkresovej dokumentácie;
• navrhovanie a úprava konštrukcií a výrobkov podľa požiadaviek zákazníka;
• návrh materiálov na základe požiadaviek zákazníka;
• vypracovávanie, kreslenie a úprava výkresov a konštrukčných podkladov výrobkov;
• práca v CAD programoch SolidEdge, SolidWorks;
• spolupráca pri implementácii nových technológií a technických riešení;
• vyhľadávanie a používanie inovatívnych technológií a technických riešení pri svojej činnosti;
• používanie ERP systému pre podporu svojej činnosti

- príjemné, nové a moderné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť školení a profesijného rastu
- kurzy anglického jazyka
- stravovanie vo vlastnej jedálni s dotáciou nad rámec zákonníka práce (obedy za 1 €)
- teplé a studené nápoje na pracovisku
- bonusový systém odmeňovania
- teambuildingové akcie

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj životopis na uvedený kontakt.
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači, za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Solid Edge - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
ERP systém ESO - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér/strojárstvo

Počet rokov praxe

2

- znalosť 3D programu Solid Edge, SolidWorks
- vzdelanie technického / strojárskeho zamerania
- samostatnosť, zodpovednosť
- ERP systém ESO - výhodou

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4289301  Dátum zverejnenia: 5.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 750 EUR/mesiac