Strojársky technológ

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
1 400 - 1 800 EUR/mesiacMzda od 1400 € závisí od skúseností kandidáta a je predmetom vzájomnej dohody na základe kladného výsledku pohovoru. Skladá sa z fixnej, variabilnej zložky a dochádzkového bonusu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rozrastajúceho sa tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu technológa.
- Vypracovanie technologických postupov podľa technickej dokumentácie:
- Stanovenie materiálov na základe výkresovej dokumentácie (spracovanie materiálového kusovníka)
- Stanovenie jednotlivých výrobných operácií postupu výroby a predpisovanie časových noriem. (Spracovanie kusovníka operácií)

- perspektívna práca v rodinnej spoločnosti s 30 ročným pôsobením na trhu
- príjemné, nové a moderné prostredie
- jedáleň s výdajom stravy v priestoroch firmy s dotáciou nad rámec zákonníka práce (obedy za 1 €)
- možnosť školení a profesijného rastu
- kurzy anglického jazyka
- bonusový systém odmeňovania
- vianočné poukážky
- teambuildingové akcie

Ak spĺňate uvedené požiadavky, zašlite svoj životopis na uvedený kontakt.
Kontaktovaní budú vybraní uchádzači, za účelom osobného stretnutia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, strojníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Znalosť technickej dokumentácie - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PODMIENKA: znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- VÝHODA: znalosť technických postupov a technológií v strojárskej výrobe
- profesionálny a seriózny prístup k práci
- zodpovednosť, komunikatívnosť a ochota učiť sa nové veci

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4237741  Dátum zverejnenia: 5.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac