Technológ - cenár

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacmzda od 1000,- € v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• Vypracovanie technologických postupov výroby
- definovanie použitých materiálov na základe výkresovej dokumentácie
- definovanie postupu výroby a následné vytvorenie technologického postupu operácií
- definovanie časovej potreby pri jednotlivých operáciách
• Komunikácia so zákazníkmi v prípade nejasností vo výkresovej dokumentácii
• Optimalizácia výrobných postupov :
- definovať vhodný postup výroby za účelom zníženia nákladov pre zákazníka a
zvýšenia kvality
- realizácia nových technológií do výrobného procesu
- tvorba normočasov a prepočty efektivity výrobných procesov
• Navrhovanie technologických zlepšení pri výrobe
• Vypracovanie cenových kalkulácií pre zákazníkov
• Podpora výroby

- príjemné, nové a moderné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť školení a profesijného rastu
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- odmeny
- teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- PODMIENKA: znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť technických postupov a technológií v strojárskej výrobe
- práca v programe ESO vítaná, nie však podmienkou
- technická a manuálna zručnosť
- profesionálny a seriózny prístup k práci
- zodpovednosť, komunikatívnosť a ochota učiť sa nové veci

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4041323  Dátum zverejnenia: 3.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac