Zvárací inžinier IWE

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacmzda od 1400,- € v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za nábeh novej výroby a účasť na zavádzaní nových výrobkov do sériovej výroby
• technologická príprava výroby zvarencov
- spracovanie technologických postupov zvárania/štandardov pre zváranie
- návrh a vybavenie zváracích pracovísk
- návrh toku materiálu, strojov a zariadení, prípravkov a náradia
• realizácia návrhov a príkazov trvalých zmien v platnej technickej dokumentácii
- návrh opatrení na zvýšenie efektivity výroby
- skrátenie výrobných časov a zníženie spotreby materiálu
• zodpovednosť za vecnú správnosť a kompletnosť technologickej dokumentácie
• návrh operatívneho riešenia problémov vo výrobe v oblasti technológie zvárania
- pravidelné školenie a kontrola zváračov − Konzultácia s ostatnými pobočkami ohľadom procesu zvárania
- navrhovanie riešení a nápravných opatrení v procesoch zvárania
- kontrola výkresovej dokumentácie z hľadiska zvárania

- príjemné, nové a moderné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť školení a profesijného rastu
- kurzy AJ
- stravovanie vo vlastnej jedálni
- odmeny
- teambuildingové akcie

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate požadované kritériá, neváhajte a zašlite nám svoj životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí vyhovujú požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Podmienkou je IWE medzinárodný zváračský preukaz
- minimálne 3 ročná prax v strojárskej výrobe na pozícii Zvárací inžinier
- znalosti v oblasti technologických procesov a strojárskych technológií
- teoretické a praktické skúsenosti so zváraním vo výrobnej spoločnosti
- orientácia vo výkresovej dokumentácii
- technické myslenie
- zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3987273  Dátum zverejnenia: 19.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac