Operátor výroby

FIMABO spol. s r.o.

Miesto práce
Potvorice
Termín nástupu
ihneď
od 800,- EUR v závislosti od schopností a požadovaných znalostí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduché zámočnícke práce ( odihlovanie, brúsenie, vŕtanie...)
- pomocné stolárske práce

- príjemné nové a moderné prostredie
- práca v stabilnej spoločnosti
- možnosť školení a profesijného rastu
- možnosť stravovania vo vlastnej jedálni
- odmeny
- teambuildingové akcie
- Vianočný večierok
- práca na jednu zmenu

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý/á bude samostatne a dôkladne vykonávať prácu na pozícii operátor výroby.
Očakávame najmä pozitívny a inovatívny prístup k práci, iniciatívu, ochotu učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť novým veciam.
Ponúkame zaujímavú a stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť, precíznosť
- chuť učiť sa
- zodpovednosť

FIMABO spol. s r. o. je stabilná, dlhodobo etablovaná spoločnosť, pôsobiaca od roku 1993 na trhu v oblasti výroby výrobkov z antikorového materiálu, najmä pre potravinársky a farmaceutický priemysel.
Viac informácií o spoločnosti nájdete na:
www.fimabo.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3343070  Dátum zverejnenia: 18.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800,- EUR v závislosti od schopností a požadovaných znalostí