Kontrolór kvality

Fimabo spol. s r.o.

Potvorice 24, 91625 Potvorice, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nové Mesto nad Váhom, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola dielov a hotových výrobkov podľa technickej dokumentácie
- zabezpečovanie požadovanej úrovne kvality podľa požiadaviek zákazníka
- udržiavanie a zlepšovanie štandardov podľa noriem ISO 9001
- riešenie reklamácií a navrhovanie nápravných opatrení
- reporty o kvalite

Teambuidingové akcie (Letná párty, Vianočný večierok)
Koncoročné odmeny
Príspevok na stravu
Možnosť školení a profesijného rastu
Poskytujeme ubytovanie
kurzy AJ

Hľadáme do nášho tímu kolegu, ktorý/á bude samostatne a dôkladne vykonávať prácu na pozícii kontrolor kvality.
Očakávame najmä pozitívny a inovatívny prístup k práci, iniciatívu, ochotu učiť sa a rýchlo sa prispôsobiť novým veciam.
Ponúkame zaujímavú a stabilnú prácu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou v oblasti strojárenskej výroby.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo s praxou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- min. stredoškolské vzdelanie s maturitou
- práca s meradlami - posuvné meradlo,
mikrometer, uhlomer) - kurz metrológie výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie - nutná
znalosť noriem ISO 9001
- skúsenosti s vybavovaním reklamácií (8 - D
report)
- skúsenosti s riadením nezhodného výrobku a
navrhovaním nápravných opatrení
- dobré komunikačné schopnosti - potreba
komunikácie so zákazníkom na dennej báze

FIMABO spol. s r.o. je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou nerezových konštrukcií, prvkov a gastrozariadení už viac ako 24 rokov. Hľadáme do svojho tímu kolegu, ktorý/á bude samostatne a dôkladne vykonávať prácu na danej pozícii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

FIMABO spol. s r.o.
Potvorice 24
91625 Potvorice
ID: 2635662   Dátum zverejnenia: 5.1.2018